Hiç yurtdışına çıktınız mı?

Hayatınızda hiç yurtdışına çıktınız mı? Evet? Hayır?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2516

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

• yurtdışında yaşayanlara göre bende yurtdışında sayıldığımdan kendimi yurt dışına çıkmış gibin hissediyorum.

yurtdışı ayağımıza kadar geldi..

0|0
    0|0
  • Evet bir çok kere yurt dışına çıktım.Sayamadığım kadar.Cevap evet :)

0|0
    0|0
  • hyr:(

0|0
    0|0
  • cikamiyorum ):

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe benim herşeyimdir. Şu doktan Dünya'da karşılıksız sevebileceğim tekşey. Şu yaşımda yenildiğinde ağlayacak kadar severim. Bunları yazıyorum çünkü bundan sonra yazacaklarımda ne kadar ciddi olduğumu anlaman için. Fenerbahçe üzerine yemin ederim ki; Yazdıklarınla sevdim seni. Adı yok bu sevginin. aşk, ya da kardeş sevgisi değil ama sevdim işte ama artık vazgeçmemin zamanı geldi. Keşke engelleseydin ya da ekleseydin ama madem hiç birini yapmıyorsun sana Fenerbahçe'li sözü artık...

• Sana Fenerbahçe'li sözü; Artık, yazdığın hiç bir cevabın altında yorumumu görmeyeceksin. bu hesabımı da hemen iptal edeceğim. bu kaçıncı sözüm bilmem ama bu sözüm Fenerbahçe'li sözü. Hem bu sözü verdim ya artık istesem de yazamam çünkü seni Fenerbahçe'den çok sevmiyorum. Yalnız anla ki senden vazgeçmek için ne kadar zorlanıyorum ancak işin içinde Fenerbahçe olacak, illa ki seçim yapmak zorunda bırakacam kendimi ve seçimim her zaman Fenerbahçe. Bu defa gerçekten yırttın, kurtuldun <3 Seni seviyor

• 4 sene sonra çıkacağım.

0|0
    0|0
  • Çıkmadım, çıkmak da istemiyorum. Sevgilim yurt dışına gitti ve ayrılmak zorunda kaldık. Hiç iyi çağırışımlar yapmıyor.

0|0
    0|0
  • Eweet

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • hyr =)

0|0
    0|0
  • Evet:) her yıl çıkarım mutlaka.hep aynı yerde sıkılıyorum:)

0|0
    0|0
  • cikdim bir cok kez

0|0
    0|0
  • bir ordayim bir burda. nerde olduğumu ben de bilmemekteyim. Ama yurtiçinde olmadiğim kesin

0|0
    0|0
  • A şıkkı

0|0
    0|0
  • Mıs gıbı ulkemı gezıyım de bı sonra o sonra..

0|0
    0|0
  • çıktım:)

0|0
    0|0
  • çıkmadım

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 16

• Gemicilik yıllarımda koreye gitmiştim somun ekmeğine hasret kalmıştım kızlar umrumda bile değildi 2 ay boyunca mc donalds dan yedik bir tas çorbaya hasret kaldık =((88 Yok abi adamlarda yemek kültürü yok. Banyoda üzerine basıp öldürmeye tiksindiğimiz hamam böcüğünü çöp şiş yapmış yiyor adamlar. Sonra bi kızla yan yana geldin mi neresinden öpeyim bunu diye düşünüyor adam.

(hiç karı kıza gitmedim)

1|0
    0|0
  • Şuana kadar 26 ülke 106 şehir gezdim... Kısmet olursa bütün dünyayı gezmeyi planlıyorum.

0|0
    0|0
  • Yurt içi ve dışı gitmediğim yer sayılıdır.

Genelde alkolün yasak olduğu ülkelere gitmem.

0|0
    0|0
  • Evet çıktım.

0|0
    0|0
  • Yurt dışına çıktım ama Türkiyeden farklı pek bir şey göremedim. Aslında Türkiye dünyada yaşanacak en iyi yerlerden biri. Yaşam kalitesi bakımından da çoğu ülkeden önde. O yüzden zaten her yıl sahillerimize akın akın turistler geliyor

0|0
    0|0
  • sınırı geciyordum.. hop hemşerim nereye dedi biri demese kesin yurt dışına çıkmış olcaktım

0|0
    0|0
  • ~ Evet..

0|0
    0|0
  • çıkmadım ama isterim çıkmayı bisüreliğine :D

0|0
    0|0
  • yurt dışında doğmuş olmak nasıl sayılıyor o zaman :)))

0|0
    0|0
  • yurtta kalırken çıkardık arkadaşlarla dışarı :P

0|0
    0|0
  • Qatar'a gittim.

0|0
    0|0
  • yo hic cikmadim hic

0|0
    0|0
  • hayır