+18 yaş sınırı?

arkadaşlar merhaba yarın erkek kardeşim iki kız arkadaşıyla grinin elli tonuna gidecek. ama yaş sınırı var kardeşim yıl olarak 18 yaşında ama ayını doldurmadı gideceği kızlarda aynı şekilde gidip rezil olmak istemiyor. sorun çıkar mı? diyelim ki çıksa bileti başkasına aldırtsalar girerken de sorarlar mı yaşlarını? hepsi 1997li bu arada

Güncellemeler:
izmirde yaş sormayan önerisi olan söyleyebilir...
kızlarla gitmesinde sorun olur mu ben kaç yaşındayım kızlarla öyle filmlere gitmedim yeni nesil çok değişti ne yapsın kardeşim öneri verir misiniz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• 97liler girebilirler bence. Ay'a kadar bakacaklarını hiç zannetmiyorum. Hangi kurala uyuyoruz ki onlar ay doğumlarına bakacaklar

0|1
    0|0
    • bence de ama kipa gibi yerlerde soruluyormuş onlarda oraya gitmeyi düşünüyor dert etti gece gece..

• Gitmeden önce Kipanın sinema bölümüne telefon etsinler sorsunlar o zaman :) Böylece rezil olmazlar ve başka bir yere giderler.

• ozaman olcağı varsada olmaz teşekkürler öneriniz için

• Yok ya. Ne sorun olcak.

0|1
    0|0
  • Çıkmaz diye biliyorum. 21 yaş üstü değil miydi o?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 97 li kuzenimle gittim hicte sormadilar cok buyuk avm tercih etmesinler

0|1
    0|0
  • sorun olmaz buraya city's e gelsınlr..

0|0
    0|0
  • Muhtemelen çıkar.

0|0
    0|0
    • :( ne yapmak lazım

• 18'ini doldurması gerekebilir. Ben de Mart 6'da 20 olacağım ama şu anda resmi olarak 19 sayılıyorum. Resmiyete önem veren bir sinemaysa, sorun çıkarabilirler.

• :( herşey kurala uygun ya buna karışıyorlar kime ne çocukların uçkurundan

• O film BDSM üzerine. +21 olabilir.

0|0
    0|0
  • aynen aynen kardeşindir :D

0|1
    0|1
  • vay 97 li grinin elli tonu

1|1
    0|0
Yükleniyor...