Roman önerin bana lütfen.

Karanlık bir odada sadece kitabımı aydınlatacak miktarda ışık ve bir bardak çay bacaklarımı uzatıp tasvirleriyle beni tıpkı karşımda sinema varmış elimde kitap yerine biraz mısır evet bu hissiyatı verecek heyecanla odaklanıp bitmesini istemeyecegim bir kitap arıyorum. Bİlmem anlatabildim mi ? :)

0|1
16|7

En İyi Kız Görüşü

• Tamam ama tarzı ne? Savaş,aşk,ihanet,psikolojik.?

0|0
    0|0
    • savaş ve ihanet olmasın pskolojik ve aşk olabilir.

• O zaman Peyami Safa 'nın romanlarını öneririm.Cinayet için kesinlikle Grange okumalısın.Aşk kitapları için de Osho'ya bakabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 15

• Ahmet Ümit -Bab-ı Esrar

0|0
    0|0
  • kevın guılfoılenin klon romanını oku ben yeni bitirdim ve gerçekten güzl sinema izliyomşsn gbi ;) adında anlaşılcağı gibi ölmş birini başkasınn karnına klonluyorlr nese oku tavsiyee ediir :)) ben şimdi iskender palanın od una başladım ama hiç güzl değl miş

0|0
    0|0
  • sinan akyüz incir kuşları savaş var ama şöyle bosna savaşı sırasında yaşanan bi aşk hikayesini anlatıyo yani savaş kitabı değil gerçek bi hikaye.tavsiye ederim güzeldir

0|0
    0|0
  • Sana kesinlikle Sylvia Plath - Sırça Fanus'u öneriyorum. Ölmeden önce bu kitabı kesinlikle okumalısın ! Tam istediğin gibi.

0|0
    0|0
  • Nermin Bezmenin 'sır' ve devamı olan 'auranın incileri' romanını mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • bana aşk romanları böyle geliyo bide skiden ipek ongun kitaplarını habire okuyasım gelirdi :D

0|0
    0|0
  • Agatha Christi'nin romanlarını hep tek solukta okumuşumdur,ayırt etmem hepsi akıcı.

0|0
    0|0
  • Orhan Pamuk - Masumiyet Müzesi

0|0
    0|0
  • Veda*ayse kulin

0|0
    0|0
  • Robert Turner --- ihanet mutlaka oku

0|0
    0|0
  • iskender pala - şah ve sultan.

daha evvel okudugun tüm kitapları unutturacak türden..

0|0
    0|0
  • necip fazıl kısakürek-kendi sesinin yankısı-beğeneceğine eminem.

0|0
    0|0
  • jeff abbott ve harlan coben macera ve gerılım romalarıdır

0|0
    0|0
  • Oğuz Atay-Tutunamayanlar ya da Dostoyevski- Ecinniler

0|0
    0|0
    • Tutunamayanlar harikadır evet askerde okumuştum =) ama pekte ağır bi roman... ben alsın götürsün iki gün sonra gözler şiş kitap bitmiş kalkayım yerimden diyosan vladimir bartol-alamut'u öneririm.

• Kristin hannah-kış bahçesi-aşk

Judith mc nauhgt-sana ihtiyacım var -aşk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dostum yazdıklarına baktımda sen zevkin doruğuna çıkmışsın :O valla romanla pek aram yoktur ama keyifle okuyacağın sergüzeşt diye bir kitap var yazarı Sami Paşazade Sezai

0|0
    0|0
  • yeraltı edebiyatıyla ilgilenir misin bilmiyorum ama chuck palahniuk tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • sefirler

0|0
    0|0
  • sikir et - john c. parkin roman olmasa da güzel bi kitap tavisye ederim ;)

0|0
    0|0
  • Bukowski'nin tüm kitapları..

0|0
    0|0
  • dan brown dan gir o zaman derim hemencecik biter zaten

0|0
    0|0
  • en son cin ali okumuşsun belli

0|0
    1|2
Yükleniyor...