Konservaruvar bölümü?

Arkadaslar sizce konservatuvar okumalımıyım? 3 yıldan beri gitar çalarak türkü evlerinde sahne alıyorum ve konservatuvar hayalim. Konservatuvarla bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsaniz sevinirim. :-)

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitar çalmayla, sahne almayla olmuyor o işler. Yetenek sınavı çok zor. Kardeşim girdi çıktı. Şan dersi alman gerekiyor, diktesiymiş, şunuymuş bunuymuş epey zor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim bende müzisyenim hepimizin sevdiği işi yapması en doğrusu ama gerçekten müziğe yeteneğin varsa sanatçı olmak için konservatuar okumana gerek yok kendi bestelerini yapabiliyorsan sesine son derece güveniyorsan yavaş yavaş oturtabilirsin bazı şeyleri vazgeçmeden devam edersen sonunda bir yerlere varırsın zaten emin ol. Bir yandan kendini ticaret alanında geliştir bence ya da ilgi duyduğun bir alan varsa orda geliştir bir yandan da müziğini devam ettir :) Ben öyle yapıyorum şahsen.

0|1
    0|0
    • Valla normalde görüntü ve ses mezunuyum ama konservatuvarida çok istiyorum. senin dediğin gibi düşünüyorum aslinda simdi bir home stüdyo kurup çalismalara baslicam :-) bu arada çok tesekkürler cevabın için :-)

• Rica ederim başarılar :)

Yükleniyor...