Sizce ben kitap yazabilir miyim?

Ne yapmam gerek? Tavsiyeleriniz nelerdir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• yazarsın da ticari getirisi olur mu bilemem

0|0
    0|0
    • Matbaa ve pazarlama Masraflarımı karsılasın yeter. Zaten bir işim var. Yazmak için yazıyorum..

• ticari getirisinden kastım da bu bir yerde okumuştum yılda 300 yeni yazar türüyormuş bilemem yetenekli olmaktan ziyade pazarlama daha önemli günümüzde elif şafak diye balon bir yazarın kitapları 10 binlerce sattı bu memlekette. Ben onun kitaplarının sayfalarını sandviçimi sarmak için kullanırım

• anladım. sen yinede öyle deme ama.. Saygı önemli.. Dediklerinde haklısını yüzlerce yeni yazarlar cıkıyor.. tutunmak zor tabi. Ama denemek lazım yinede..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk önce çok okuman gerek sanırım.
    Hatrı sayılır yaşanmışlıklar, tecrübeler ve bilgi birikimleri de gerek.

0|0
    0|0
    • http://www.edeb-idunyam.net/?p=16 linkte ki gibi yazdıgım bir cok yazı var derleyip bir kitap süşünğyorum..

• Güzele benziyor. Anlatmak istediklerini okura doğrudan aktarabilmeyi planla. Kelimlerine daha da yoğun bir anlatım kazandırmaya çalış. Kimi bölümlerde şiirsel bir hava yakalamaya ve olaydan kopmadan farklı yerler ile ileride temas ettirebileceğin olaylara girmeye çalış.

• peki eyvallah.. teşekküer ederim.

• bence yazmaya başla bir deneme yaz sonra burada paylaş ona göre tavsiyede bulunalım. hatalarını çözelim falan.

0|0
    0|0
  • Tolstoydan neyin eksik...

0|0
    0|0
Yükleniyor...