Turcell vınn kullanıyorum cam açsam mb si çok mu düşer

ya bu vın varya beni öldürecek 40 tl para sayıyorum video yok resim çok az ama gel gökirki 4gb tetmiyor,msn de cam açılırsa kontör yermi?bitmesi önemli değil ama bitince devam etmiyor kontörlü çünki bilen varmı,bide binanın girişe yazcam 40 t ye şifresini veren varsa beni arasın die cep tel yazsam mantıklımı?.)

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• wın kullanana kadar internet bağlat çünkü wınn 5 para etmiyor adam akıllı video izleyemezsin film desen yok ne anladım ben

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Önceden ben de senin gibi Turkcell VINN kullanıyordum ve ayda 44 TL veriyordum ama beş para etmez. Bir işe yaramıyor ve kotası çok az. Turkcell Superonline'a geç rahat et. 50 GB'a kadar 25 Mbps fiber hız ile bağlanıyorum, sonrasında hız 3 Mbps'e düşüyor ama en azından kotayı aştım fazla gelecek derdi yok. Durmadan kalan yazıp 2222'ye göndermekten iyidir :)

0|0
    0|0
  • Ben öyle yapıyorum hacı =)) sınırsız fiberim var binada 2 kişiye veriyorum ben bedava kullanıyorum =Pp Onlarda zaten eve akşamları geliyorlar

0|0
    0|0
  • Çektiği video gücünde (MB) kotandan düşer, bunun dışında Vınn'larda upload sınırı var mı bilemiyorum ancak var ise onund tutarı faturana yansır. Özetle kulanma :)

0|0
    0|0
  • ewwet çok düşer

0|0
    0|0
Yükleniyor...