İzlediğiniz en iyi dram filmi hangisi?

Benim izlediğin en iyi dram filmi "life is beautiful " . ya sizin?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• filmleri kategoriye koymayı pek beceremem ama seven pounds o grupta oluyor herhalde, iyidir hoştur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• 7 yaşam

0|2
    0|0
  • "Requiem for a Dream" yani bir rüyaya ağıt.Oldukça güzel bir filimdir.Ayrıca oldukça öğüt veren bir filimdir.Konu uyuşturucu.

0|0
    0|0
    • evet duydum bu filmi ,izliycem en yakın zamanda teşekkürler

• Çok klişe olacak ama "Atın İntikamı"

adama acaip ağlamıştım :(

0|1
    0|0
  • life is beautiful'un orjinal cd'sini bulup müzik öğretmenime hediye etmiştim lisede... güzeldi =) ama benim için en ağırı requiem for a dream'dir sanırım

0|0
    0|0
    • imdb oldukça yüksek izliycem :)

• jared leto abimize ben çok ağır saygı duyuyorum başrolündede o var... mesela the lord of war bi dram diildir ama jared abinin öldüğü sahne ve bi bütün olarak oynadığı karakter büyük bi dram örneğidir.. jared leto çiçektir...

• life is bautiful beni çook etkilemişti .. tabi bunun yanında aynı konuya mensup piyanist , kapıdaki düşman , schindler's list .. yedi yaşamı izlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • schindler list i çok duydum en kısa zamanda izliycem. yedi yaşamı izledim süper

• schinndler's list i izle orda sadece bir bölüm renkli bakalım ordaki mesajı alabilecek misin :)

• hmm merak ettim şimdi :)

• İzlediğimizde duygularımızı sömürmekten başka bir şey yapmayan dram filmleri yerine altında mesaj içeren filmleri izlemenizi tavsiye ederim.Mesela ; Umudunu kaybetme, Noviembre*, Persepolis, American History X v.s. gibi .

0|0
    0|0
    • dram filmlerinde de mesajlar olur almasını bilen..

• Öyle ama hepsinde olmaz , işte onları izlememek lazım .Yani benim verdiğim filmlerde dram filmidir, fakat mesaj içerikli olanlardır.

• grup indirimi..fevkalaede dramatik bir filmdi.filmin sonuda herkesin bahcevana yüklenmesi filmin sonunda buruk bir acıma duygusu yaratıyordu insanda..

0|1
    0|0
  • o tarz filmler izlemem ama sanırım eskiden yeşil yol diye baya kaliteli bi dram filmi vardı onu hatırlıyorum zenci hayvan gibi kalıplı adam . Korkuyorum patron ışıkları kapatma falan diyodu sanıım :)

0|0
    0|0
  • the shawshank redemption

0|1
    0|0
  • Babam ve oğlum

0|0
    0|0
  • benim adım khan.her çocuk özeldir

0|0
    0|0
  • Neden Piyanist Filmini es geçiyor herkez veya schindler in listesini veya yeşil yol

0|1
    0|0
  • Seven pounds ve crash...

0|1
    0|0
  • BENJAMIN BATTUM

0|0
    0|0
  • The Notebook

0|0
    0|0
  • The Fall muhteşem bir filmdir .

0|0
    0|0
  • elephant man

0|0
    0|0
  • pursuit of HappYness

0|0
    0|0
  • english passion...ingiliz hasta...bir de ''piyanist''...

0|0
    0|0
  • O tarz filmler izlemem.

0|0
    0|0
  • Annem ve kızım...

0|0
    0|0
  • gülen adam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6