Türkiye'nin en güzel şehri sizce hangisidir?

Türkiye'nin en gözde, en cazip ve en yaşanabilir şehri sizce neresidir? İlçe, belde adı da söyleyebilirsiniz. Bence İzmir, İstanbul, Eskişehir ve Samsun, peki ya sizce?

0|0
14|23

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 23

• İzmir mi?neye göre değerlendiriyosunuz bilmiyorum ama izmir iğrenç bir şehir.konak merkez ilçesi arka sokaklarında çalıntı mallar satılıyo.sokaklar leş gibi.konakta başınızı kaldırın karşıda ucube gecekondular sizi selamlıyo.konak pier e gidin denizin üzerinde her türlü pislik dolanıyo.metroya binin bornavaya kadar sağda solda sadece gecekondu ve bakımsız sokaklar yığını.ankara istanbuldan otogara giderken her yer gecekondu yol kenarları kurumuş otlar.izmire güzel diyen ülkeyi yeterince dolaşmamış demektir

1|1
    0|1
    • bana da öyle geldi. açıkçası izmir de nefes alamadım.

• Bir yeri güzel yapan insanlardır birader. Yaşamadan bilemezsin ...

• yaşamadım demedim ki?konakta arka cebimdeki cüzdanı tutarak dolaşıyorum:/hiç güvenli değil izmirin çoğu yeri

• çok yer gördüm ama bilmiyorum doğup büyüdüğüm şehir olduğundanmıdır yoksa başaka nedenlerden dolayımı Diyarbakırım kadar güzel yaşanabilir bir yer daha görmedim

1|0
    0|0
  • İstanbul

0|0
    0|0
  • onun kalbinin attığı şehir.

0|0
    0|0
  • ist

lakin güzelliğini yaşarken delirmek yüksek ihtimal

0|0
    0|0
  • Samsun ama günü birlik geziler için istanbul adalar ve muğla-izmir-antalya ama rahat sakin ve güzel bir şehir SAMSUN..

0|0
    0|0
  • ankara bir başka memleket herzaman huzur bulduğum korkmadan yaşadığım yaşayıp yaşamak istediğim tek yer orası ANKARA

0|0
    0|0
  • insandan insana değişir mesela ben bir şehre takılıp kalamam sanki

0|0
    0|0
  • İstanbul. En sevimsiz şehir de İstanbul. Öyle garip bir yer.

0|0
    0|0
  • izmir tabiki

0|0
    0|0
  • izmirli olarak istanbul diyorum , İzmire gereken ilgi yatırım yapılsa uzak ara en güzel olur ama üvey evlat konumunda izmirim

0|0
    0|0
  • istanbul yaşamayan bilemezzzz ;)

0|0
    0|0
  • izmir tabiki :)

0|0
    0|0
    • Aynen ama Eskişehir de süper Ben İzmir ve Eskişehir diyorum iki şehri de birbirinden ayıramam :))

• Bir yeri güzel yapan insanlardır aslında. Güzellik göreceli bir kavram ama ben bir izmirli olarak izmiri çok seviyorum :)

• haklısın :)

• sinop ve cevresi bozulmamıs dogal güzellik gerci karadeniz bölgesinin heryanı güzel :)

0|0
    0|0
  • Antakya..

0|0
    0|0
  • konya olacak

0|0
    0|0
  • yaşam kalitesi en iyi şehir ankara

dogası en güzel şehir izmir ve trabzon benim bildigim

0|0
    0|0
    • Katılıyorum ancak Egenin incisi İzmir, Andolunun incisi Eskişehir :)

• eskişehir gençlikte güzel bi şehir ama iyi bilirim eskişehiri yeterli degil bence ankarayla kıyaslanamayacak kadar iyi yönleri geride..

• Şüphesiz İstanbul.

0|0
    0|0
  • antalya..heheh

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • izmir ve izmit

0|0
    0|0
  • izmir kızları çok güzel oluyor var mı izmirli kız ?

0|0
    0|0
  • İstanbulun pisligini temizleseler dünyanın en güzel sehri olurda simdilik izmir heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...