Türk dizilerinde ki, sürekli sevişme sahnelerinden bıktım. Sizce haksız mıyım?

Emeralda
Yemin edemiyorum bıktırdılar ya. Yani bir kaç kez göstersinler tamam işte. Fakat sürekli aynı şeyleri göstermelerinden bıktım ya. Artık ne göstereceklerini bilmiyorlar ve iyice suyunu çıkarıyorlar. Eskiden Karadayı izliyordum sonradan Mahirle Feridenin uzun sevişme yatak sahneleri yüzünden bıraktım. Sonra Medcezirde ki, Mirayla Yaman, Miranın saçma tripleri ve abartılı romantizmi. Yani sanki romantiklikten ölücekler, resmen ergen dizisi.

Sizce de haksız mıyım? Tabiiki sevgi aşk güzel şeyler fakat herkesin özel hayatı var. Herkes birşeyler yaşıyor fakat bunu sürekli söhbet konusu yapmıyor. Sevişme sahneleri diğer sahneler gibi bence tadında güzel. Sürekli sevişme sahneleri görmekten bıktım. Bana ne onun bunun sevişmesinden sürekli onların her sevişmesini izlemek zorunda mıyız?
Türk dizilerinde ki, sürekli sevişme sahnelerinden bıktım. Sizce haksız mıyım?