Türk dizilerinde ki, sürekli sevişme sahnelerinden bıktım. Sizce haksız mıyım?

Yemin edemiyorum bıktırdılar ya. Yani bir kaç kez göstersinler tamam işte. Fakat sürekli aynı şeyleri göstermelerinden bıktım ya. Artık ne göstereceklerini bilmiyorlar ve iyice suyunu çıkarıyorlar. Eskiden Karadayı izliyordum sonradan Mahirle Feridenin uzun sevişme yatak sahneleri yüzünden bıraktım. Sonra Medcezirde ki, Mirayla Yaman, Miranın saçma tripleri ve abartılı romantizmi. Yani sanki romantiklikten ölücekler, resmen ergen dizisi.

Sizce de haksız mıyım? Tabiiki sevgi aşk güzel şeyler fakat herkesin özel hayatı var. Herkes birşeyler yaşıyor fakat bunu sürekli söhbet konusu yapmıyor. Sevişme sahneleri diğer sahneler gibi bence tadında güzel. Sürekli sevişme sahneleri görmekten bıktım. Bana ne onun bunun sevişmesinden sürekli onların her sevişmesini izlemek zorunda mıyız?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• özentilik hepsi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Türk dizisi izlemek tamamen vakit kaybı bence.

0|0
    0|0
  • Türk dizisi izlemeyeli yıllar geçti , şükür bunada

0|0
    0|0
  • Leeme sende ne izliyosunben tv bile izlemiyorum. sacma sapan prramlar izlicegine otur iki ilahi dinlede nur dolsun kalbineiz

0|0
    0|0
  • Haklısın. Son derece. Olan var olmayan var efenim.

0|0
    0|0
  • Git spartacus izle o zaman :D

0|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum

0|0
    0|0
  • bihterle,, fatmagülle büyüdük abaza nesiller oluşuyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şiddet sahnelerindense sevişme sahnelerini tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Dizilerle aram yok..

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinin yapmacıklığından bıktım ben de.:/ sürekli sevişme sahnesi yok bence.

0|0
    0|0
    • Öpüşme sahnelerini de sevişme sahnelerine dahil ettim. Yani total diyorum.

• yabancı versiyonunda ki senaryo nasılda kaliteli oysa ki.

0|0
    0|0
    • Aynen ya, yabancı dizilerde vardır illaki çok sevişme dolu diziler de fakat genelde dizilerin de ve filmlerinde tadındadır bence. Yani ister dizi de filmde 3 tane romantik öpüşme sevişme sahneleri olur yoksa bizimkiler dizide baştan sonuna kadar 10 defa öpüşüyorlar üstelikte başka sevişme sahneleri peşindeler. Özellikle de Medcezeri kastediyorum.

• Medceziri izlemediğimden bilmiyorum ama sosyal paylaşım sitelerinde vardı bir tepki bundanmış demek ki.

Yükleniyor...