Sokak sanatçıları ve sokak sanatları ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Dünya'nın birçok yerinde sokak sanatlarına büyük önem gösterilirken ülkemizde ne yazık ki bu durum tam tersine... Siz sokak sanatçıları ve sokak sanatları hakkında ne düşünüyorsunuz? Aklınıza gelen bu konudaki ilgiyi arttırmaya yönelik bir fikir var mı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ben çok hoş buluyorum.. insanlar yeteneklerini bir şekilde gösteriyor bizlerde bundan en güzel şekilde faydalanıyoruz.. dilenciler hırsızlar gibi boşa cedde kalabalık etmiyorlar.. yolda bol mk içerikli küfürler dinlemekten ayrıca trafikte ki araç gürültüsü korna vs duymaktansa sokak sanatçılarını dinlemeyi yeğlerim...

0|1
    0|0
    • Çok teşekkürler. Bunun ülkemizde daha benimsenebilir hale gelebilmesi için herhangi bir fikriniz var mı?

• maalesef yok.. olsada bir işe yararmı muamma.. müzik evrensel bir dil fakat bizim ülkemizde daha çok eylemler çatışmalar kavgalar cinayetlere daha bir hevesli insanlar.. sevgiyi anlatan herşey siliniyor hayatımızdan ve kimse farkında değil.. bunun için bir çözüm bulunursa her zaman destekçi olmaya hazırım..

• Biraz daha yorum almak istiyorum diğer üyelerden de. En sonunda bir projem var bunu paylaşacağım sizlerle

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim ulkede her sey ters.

0|1
    0|0
  • kizilayda bir amca vardı bak o geldi aklıma ne güzel söylerdi türk sanat müziğini. ..

0|1
    0|0
  • güzel bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bizde müzikten öteye çok fazla geçebilmiş değil aslında sokaktaki sanat. sokak sanatınında gelişmesi , farklılaşması lazım aslında

0|1
    0|0
  • Zihniyetinde heykellere bile yer olmayan bir devlette, sokakları renklendirenlere bile tahammül yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor...