Saatleri ayarlama enstitüsü veya Gün olur asra bedel kitaplarından birini okuyan var mı?

ben bu kitapları arkadaşımdan aldım kısıtlı zamanım olduğu için çok hızlı okudum hiçbişey anlamadım şöyle okuyan varsa üstünkörü anlatabilirmi :)

Güncellemeler:
arkadaşımla küstüğüm için kitapları geri vermek zorundayım arkadaşlar kitabı anlatın lolur meraktan çatlıyorum :3

1|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Duydum ama okumadim. Saatleri ayarlama ent. İyi kitap diye duydum

0|0
    0|0
    • ben o kitabı çok merak ediyodum internetten sipariş ettim arkadaşım bende var dedi ondan aldım şimdide kızla küstük geri vercem ama kitaota kaldı aklım :D

• Bir zamanlar okumuştum; ama şimdi hatırlayamadım.

0|0
    0|0
  • Saatleri ayarlama enstitüsü'nü bir daha oku bence güzel kitap. Diğerini bende okumadım

0|0
    0|0
    • okudum bugün bitti ama doğru düzgün noldu anlamadım hayri hastaneye niye gidiyo ne evi yapıyolar falan kitabı geri vermem lazım şöyle bir özet geçenleri olmamı :D

Kızlar Ne Diyor 2

• İnternetten geniş özetini okuduktan sonra Ekşisözlük vb yerlerden kitaplar hakkında yazılanları sayfa sayfa oku bence. Kitabı okumuş kadar oluyorsun, alamadığım kitaplar için hep öyle yaparım :)

0|0
    0|0
    • bende yeni bir ilaç aldığımda sözlüklerden bakıyorum :D teşekkürler :)

• boşa okumuşsun o zaman tekrar okumalısın bence bişey anlamadan okumaya kitap okudum denmez ki :)

0|0
    0|0
    • kızla küstük geri vercem diye hızlı hızlı okudum ama kütüphanede buldum aynı kitapları tekrar okuyacağım inşallah :)

Yükleniyor...