Sinemaya geldim 00.00 matinasına bilet aldım, salonda benden hariç 2 kişi görünüyor. (Soru detayda)?

Bekleme salonunda bunları gördüm sarmaşdolaş oturuyorlar. Muhabbetlerinden anladığım kadarıyla ikiside kalabalık öğrenci evinde kalıyorlar. Muhtemelen yeni bir çift. Başbaşa kalmak için 00 matinasında kimsenin izlemeyeceğini düşündükleri filmi seçmişler. Rahatsız etmeyip usulca eve mi gitsem :D

Ben sinemayla kafayı bozmuş bir insanım. Gösterime giren her filmi izliyorum. Milletin sigara alkol vs bağımlılığı var, benim ise sinema..

Güncellemeler:
Fuck! Şarjım bitti. Filmi izlemeye karar verdim iki sıra altımda oturuyorlar. Ortam ısınırsa yarıda çıkarım. Eve geçince olanları yazacam takipte kalın :D

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Yazık , çocukcağızlar seni görünce ne kadar üzülmüşlerdir.😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen de onlari izle :D

0|0
    0|0
  • İzle bence engel olursun işte ne güzel 😃

0|0
    0|0
  • kenara kuytuya geçer onlar birazdan sen boşveeer ^^

0|0
    0|0
  • Gencleri yalniz birak :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok be bilader ; niye girmeyesin filme. Onlar size , bulundukları ortama uygun hareket etsinler , kimseyi rahatsız ediyor değilsiniz.

0|0
    0|0
  • Eve gideceksen parayı kurtarmaya bak. Hatta adama git bileti göster belki daha fazlasını bile alırsın :)

0|0
    0|0
  • Adamlar seni takmaz bile sen filmini seyret onlar işini görür senden utanmazlar merak etme :D

0|0
    0|0
  • Eğer yaparlarsa yiyişecek başka yer bulamadınız mı de. Ağzını açıp cevap bile veremezler sana. Sinemaya giden birisin sen daha iyi bilirsin. Şunları yerin dibine sok.

0|0
    1|0
Yükleniyor...