Kitap okumak mı film izlemek mi?

Kitap okumak mı film izlemek mi? Sizce hangisi daha etkili, faydalı ve güzel?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Etkili olma konusunda görsellik sebebiyle film, faydalı dersek kitap biraz daha ağır basar. Güzellik ikisiyle de bağdaşıyor fakat bu kadar dolandırmaya gerek yok film diyorum ben :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bu resim yeterince anlatıyor ama keşke okusak
    http://i.hizliresim.com/q4J3YV.jpg

0|0
    0|0
  • İkisi de iyidir ama kitap bir seyler kzandirirken film hic bir sey kazandirmiyor ama bana kazandiriyor tabi

0|0
    0|0
  • Film.
    Harry Potter'ın kitabını okursunuz ama karakterlerin duygularını tam olarak hissedemezsiniz.

Fakat filmi izlerken çalan müzikler, mekanlar, karakterlerin gerçekçiliği daha etkili kılar seriyi.

Mesela:
    https://www.youtube.com/watch?v=eukcZ5J-3Hc
    Bunu filmde duyduğumda duygulanmıştım.
    Fakat kitapta hiçbir şey hissetmedim.

0|0
    0|0
  • Film izlemeyi tercih ediyorum aslında kitap okumayı çok isterdim konuşman daha iyi olur kafan daha iyi çalışır ama bu yaşıma kadar birtane bile kitap okumadım :( cahilim sanırım ama isterdim okumuş olmak

0|0
    0|0
  • Film.

0|0
    0|0
  • okumak

0|0
    0|0
  • Kitap okumak daha yararlı;film izlemek daha güzel:)

0|0
    0|0
  • Kitap okumak cidden iyi

0|0
    0|0
  • film izlemek.

0|0
    0|0
  • kitap okuycamda kendime göre kitap bulamıyorum..:D

0|0
    0|0
  • İkiside güzel bence kafan göre takılmalısın kafan ne eserse ama kitap okumam zor gelir insanlara o yüzden filmi seçebilirler. Bence kitap okumak daha iyi birkaç yönün birden gelişiyor :)

0|0
    0|0
  • o anki ruh halime bağlı

0|0
    0|0
  • kitap okumak

0|0
    0|0
  • faydasını bilmemde bence film daha iyi

0|0
    0|0
  • Filmlerin zaten ham maddesi kitaplardır :)

0|0
    0|0
  • kitap okumak daha etkiki zihni güçlendiriyo ama izlemek daha kolay ve güzel geliyo ;)

0|0
    0|0
  • film <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kitaplar filmlere göre daha ayrıntılıdır ve hayal gücünü on plana çıkarır fakat film izlemenin tadı da ayrı oluyor bu ruh haline gore değisır bence

0|0
    0|0
  • Tabiki kitap okumak. Şu an ki nesilin basarisizliginin sebebi de bu izledikleri filmler sayesinde korelen hayal gucleri

0|0
    0|0
  • Kitap okumak. Filmden aşağı yanı yok ki. Hem kitap daha iyi karakterleri istediğin görünüşte canlandırabiliyorsun zihninde.

0|0
    0|0
  • Film izlemek daha guzel cunku gorsel seyler daha akilda kaliyo ve etkileyici oluyo tabi kitap okumakta yararli

0|0
    0|0
  • Yerine göre ikiside.

0|0
    0|0
  • Kitap okumak

0|0
    0|0
Yükleniyor...