Romantik komedi filmi önerirmisiniz detaya bakın :))))?

Arkadaslar ben bı romantık komedı fılmı ızlemek ıstıyorum ama ne ızlıceğıme karar veremedım eğlencelı bı fılm olsun ıstıyorum bana fılm onerebılırmısınız şımdıden teşekkürlerr Not:esas oğlanımız yakışıklı ve karızmatık olursa çok sevınırım :)))

Güncellemeler:
Arkadaslar ben bı romantık komedı fılmı ızlemek ıstıyorum ama ne ızlıceğıme karar veremedım eğlencelı bı fılm olsun ıstıyorum bana fılm onerebılırmısınız şımdıden teşekkürlerr Not:esas oğlanımız yakışıklı ve karızmatık olursa çok sevınırım :)))
Arkadaslar ben bı romantık komedı fılmı ızlemek ıstıyorum ama ne ızlıceğıme karar veremedım eğlencelı bı fılm olsun ıstıyorum bana fılm onerebılırmısınız şımdıden teşekkürlerr Not:esas oğlanımız yakışıklı ve karızmatık olursa çok sevınırım

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Wall e hakkaten yakışıklı kendi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Romantik komedi izle.

0|0
    0|0
  • Hello Stranger

0|0
    0|0
  • davetsiz çapkınlar

0|0
    0|0
  • Vegasta olan orda kalır
    Tescilli yakışıkli

0|0
    0|0
  • Bir hint filmi izledim geçen de. fena değil. Gerçi eski türk filmlerindeki gibi şarkı falan söylemeseler daha iyi olacakmış. Filmin adı 3 idiots.

0|0
    0|0
  • Başımıza gelenler filmini öneririm.
    Çılgın aptal aşık filmi de iyi.

0|0
    0|0
  • Senin için bir film cekecem :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ghajini yi öneririm ama esas oğlanın yakışıklılığı uyarmı bilmem bence çok karizmatik

2|0
    0|0
    • ghajini harika bir film

• Tüm Bollykolikler toplaşmış bir ben yokum :D Ben de Om Shanti Om, Chennai Express, Veer Zaara, Kuch Kuch Hota Hai :D
      Not=Esas oğlan acayip karizmatik ve (bence) yakışıklı :D
      DipNot=Fotoğraftaki esas oğlan :D

• :DD chennai express en iyi bence srk filmleri arasında

• The other woman

0|0
    0|0
Yükleniyor...