Klasik gitar ritm için uygun değil mi?

Arkadaşlar 240 tl ye bir gitar almıstım bundan 9 ay önce . Çalmayı öğrendiğim gitar manevi değeri de var :) Fakat bazı sorunlar yaşıyorum arpej ve solo çalarken harika bir sesi var mest ediyo insanı cıkan ses ama ritim çalarken aynı şeyi söylüyemiyecm . Klasik gitar oldugundan mıdır nedir bangır bangır bagırıyor gitar tellere vururken ritim de . Arkadaşın akustik gitarında bi sorun yaşamıyorum sorun bende değil . Acaba Klasik gitar ritim için uygun değil mi yoksa ben yanlış bişiler mi yapıyorum :) ! ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tellerde olabilir sorun

Eşekte olabilir

Akor mandallarinda

Bastığın perdeden atmış olabilir

Dengesiz vurmandan

Akorun tutmamasından azda olsa kaçma ihtimalini göz önünde bulundur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gitarın iyi olmayabilir markası ne

0|0
    0|0
    • espena marka . gitarım da bir kusur yok sanmıyorum . olsa arpej ve solo çalarken de ses rahatsız eder

• ne yalan söyliyim aldıgım günden beri ne bir kurs ne de bir hoca dan ders aldım :) İnternet üzerinden öğrendim . Dediğin doğru olabilir birine danışsam iyi olacak .

• aynen bilen birinin görmesi lazım bence :)

• 3-4 sene önce girişimim oldu ama devam etmedim.Gitar evde yatıyor.

0|0
    0|0
    • Üzücü :) Ama hala öğreneblirsin ne kursa ihtiyac var ne de birinin yardımına azim edersen internetten bile öğrenebilirsin :)

Erkekler Ne Diyor 3

• dengesiz vuruyor olabilirsin. yada çaldığın şarkılar (büyük ihtimalle elektro gitarla çalınan şarkılar) klasik gitara uygun değildir.. o yüzden akustik al kendine arada onu kullanırsın ... bende elektro, akustik, klasik var.. hepsinin yeri, zevki ayrı :))

0|0
    0|0
    • Dengesiz vuruyor olabilirim . yok ya ritim le çaldıgım şarkılar genellikle türkçe amatör şarkılar gökhan türkmen - rafet el roman - vs vs . .

• klasik sevmiyorum :/

0|0
    0|0
  • ya da çalamıyosundur .

0|0
    0|0
    • :)) yok kardeşim o badireyi atlatalı çok oldu :) Him - Metallica - Guns N Roses - Craig david ve üzerine bi 150 + şarkı çaldıgımı düşünürsek . Bence çalıyorum ya :))

• geç bu ayakları klasik gitar klasik müzik içindir .. metallica falan hikaye . klasik müzikten ne çalıyorsun onu söyle bana ?

Yükleniyor...