Halil Sezai'nin yeni albümünü dinlediniz mi (ervah-ı ezel) ?

Bu adamı seviyorum, dinlerken acı çekmemek elde değil. Ben 'gaybana geceler' şarkısını sevdim, Onur Akın'ın ağzından da çok severdim, farklı bir yorum getirmiş;
https://www.youtube.com/watch?v=pybA5zpBzMQ

0|0
25|14

En İyi Kız Görüşü

• güzel parça

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Adamın fazlaca hayranıyım sezen aksu şarkısı olan git'i de çok güzel yorumlamış eğer dinlemediysen tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Hiç dinlemem ve tarzını da sevmem ama adamın kendisini doğal ve sempatik buluyorum..

0|0
    0|0
  • 1 haftadr hergun cok kez dinliyorum nasl bir soyleyisdir bu resmen dinlerken ölüyorm can ceksiyorm cok fenaa coook

0|0
    0|0
  • dinliyorum ilk

0|0
    0|0
  • Hayır şimdi senden öğrendim

0|0
    0|0
  • Seviyorum bayildim

0|0
    0|0
  • Ben yeni albümüne bayıldım be bıkmadan usanmadan her dakika dinliyorum. Ervah-ı Ezelden şarkısının başlarında sanki uçurumdan düşercesine boşlukta hissediyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • Adamın her yeni albümü süper başarılı..

0|0
    0|0
  • bence süper bir insan ve süper işler yapıyor. incir reçelindeki şarkısını sayısız dinledim herhalde :)

0|0
    0|0
  • İsyanı bide yangın arı dinliyodum başka da dinlemem

0|0
    0|0
  • gerçekten takdiri hak ediyor

0|0
    0|0
  • Dinlerken soruyu gördüm :D

0|0
    0|0
  • Muthis.. sesine yakismis.

0|0
    0|0
  • Dinlemedim.

0|0
    0|0
  • Arka mahalleye de farkli bir yorum getirmiş :) efsane Albüm.

0|0
    0|0
  • Hepisi de güzel

0|0
    0|0
  • Hemen dinliyim

0|0
    0|0
  • halil sezainin bütün şarkılarını seviyorum. Alkolsüz sarhoş ediyor

0|0
    0|0
  • Harika bir albüm olmuş ya muhteşem;))

0|0
    0|0
  • bu adama bir harika dostum yaaaaa:))

0|0
    0|0
  • bu adama bayılıyorum. Halil Sezai şarkıları ile huzur bulduğumu söylemeden geçemicem.

0|0
    0|0
  • halil sezainin hangi şarkısı olsa dinlerim o beni benden alıyor ya

0|0
    0|0
  • Bu türkü yillardir var.
    hemde turkunun ag babasi Arif sag soylemistir!
    Simdilerde de grup abdal sizler kapitalist topluluklarin kolesi oldugunuz icin halil soyledigi diye dinlediniz.
    sakin laf etmeyin ben o adamin hastasiyim incir receli cikti sinemalara kosarak gttm her ikisinide 5kere izlemisimdir sinemada arkadas gruplarinla ayri ayri. velasilkelam turku diye iygh yuzune bakmazsiniz adam size boyle dinletyr iste

0|0
    0|1
    • her devrin bir sunum sekli vardir insanlari bu sekilde yargilayamazsin cok bilmis hanim, madem degerlere bu kadar saygilisin o zaman atalarimizin getirdigi kiyafetten itibaren giyinmeye basla, yeni jenerasyona uyma, adam sarkiyi senin arif sagindan iyi yorumladiysa birak hakkini verelim sen nostaljiye devam et.

• Ben Atamin bana emanet ettigi sekilde yasiyorm hic merak etme.
      Ayrica Arif sağ'i gordugunde el open Halil sezai ama sen onun kadar gonlu temiz kibirsiz bir adam degilsin ;) daha cok sey yazarmda senle ugrasmycam zamanimi harcayamam

• Sen sana atanin emanet ettigi sekilde yasasan burada agzindan kopukler fiskirmaz, saygi nedir onu bilirsin. halil sezai isterse arif sagin seyini opsun, beni ilgilendirmez, ben yapilan ise, bana sunulan muzige bakarim. az once gelmis halil sezaiyi kotuluyorsun, simdi ovuyorsun, karakter degiisikligi, iki yuzluluk gibi bir hastaligin var sanirim. neyse isine bak.

• dinlemedim sonra dinlerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Evet. Güzel şarkıları tekrar okumuş.

0|0
    0|0
  • dinlemedim reis

0|0
    0|0
  • dinleyelim bari :)

0|0
    0|0
  • Evet dinledim. onumuzdeki hafta album imzalaticam ins :)

0|0
    0|0
  • İyi dinlenir,

0|0
    0|0
  • ervah ı ezelden ı beklıyodum o da olmamış

0|0
    0|0
  • dinledim çok iyi olmuş

0|0
    0|0
  • çok güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Halil sezai yi bilmesem korku filmi sanardim abi ervah-ı azel nedir yaa :D

0|0
    0|0
  • Duyanlara duymayanlara -- ervahı ezelden--- Git Şarkıları beni etkiledi.

0|0
    0|0
  • iyimiş

0|0
    0|0
  • En iyisi mamoş :)

0|0
    0|0
  • Arka Bahçede ve Duyanlara Duymayanlara çok iyi olmuş.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum yorum tarzını. Ağıt yakarcasına ağzını yaya yaya şarkı söylemesini hoş bulmuyorum.

0|0
    0|1
    • Ben seviyorum bu salaş tarzı, nerdesin aşkım burdasın aşkım tarzından iyidir.

• Bana copy paste'lerle gelme, senin gibi google'a girersem rezil rüsva olursun, bir virgin yalanı attın ortaya, ona baktım hikaye. Senle uğraşamam hadi işin bak amca.

• Eurovision Birincisi Loreen'in Aynur Aydın'ın vokalisti olduğu al sana farklı gazetelreden kanıt. Sabah : www.sabah.com.tr/.../aynur-aydinin-vokalisti-cikti Hürriyet: www.hurriyet.com.tr/.../20638669.asp Cumhuriyet: www.cumhuriyet.com.tr/.../...icinin_vokalisti.html Cumhuriyet, hürriyet, sabah gibi ulusal gazetelerde yayınlanmış bir habere inanmıyorsan git Aşkın Nur Yengi'yi izlemeye devam et. :):):) Chris Brown ve Maroon gibi ünlü kişileri geçtiği Rihanna'ya rakip olduğu konusunda da milliyet ve akşam haberi al buyur. Milliyet : www.milliyet.com.tr/.../3 Akşam : www.aksam.com.tr/.../haber-166260 Bunların hepsi de ülke çapında kendini kanıtlamış gazeteler ve ulusal gazeteler. Hani yalandı? Umarım bu linklere tıklayıp okuma gururunu gösterirsin. :):):)

Yükleniyor...