Eğer Will Traynor'un yerinde olsaniz nasıl bir seçim yapardınız?

Lanet olası kitabı okuduğumdan beri ağlıyorum resmen depresyona girdim :( evet Senden Önce Ben'i okuduysaniz; Will Traynor'ın yerinde olsaniz ne yapardınız?

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tanımıyorum kendisini fikrim yok açıkçası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• secmezdım

0|0
    0|0
  • ölmuş o reyiz :(

0|0
    0|0
  • Okudum cidden çok etkileyici bir kitaptı.. Haklı adam ya..

1|0
    0|0
  • işime yarayacak şeyleri okuyorum ya hiç bilmiyorum onları :D

0|0
    0|0
  • Kitabın içeriği ney

0|0
    0|0
  • Ama o seçimini zaten yapmışdı.

0|0
    0|0
  • Yaptığını yapardım kitap harika gerçekten etkiliyor

1|0
    0|0
  • Psikopat mısınız böyle acıklı şeyler okuyup kendinizi neden üzüyosunuz

1|0
    0|0
  • Uzulme ben varım :D

0|0
    0|0
  • okumadığım için bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Jason Statham'ın dışın da hic bir aktörün yerinde olmak istemem.

0|0
    0|0
  • Okim ki cahaliz biz :)

0|0
    0|0
  • Okumadım

0|0
    0|0
  • Senin Gerçek olduğuna inanmak istemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Değmezdi Will kardeş yakışıklısın zenginsin, yanlış yaptın

0|0
    1|0
  • Okumadım ve artık o kitabı okumaya hiç niyetim yok :'(

0|0
    0|0
  • Kitap neyi anlatıyor tercihlerim arasındaysa okuyabilirim kitabın ismi nedir

0|0
    0|0
  • Herkes begendigine gore bende okuyayim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• o kadar eglenceli bir kitabin sonu bu kadar hazin bitsin... beni de cok etkilemisti.

1|0
    0|0
  • Ben o kitabı tam 18 saatte uyumadan bitirdim ve adamın öldüğünü öğrenince resmen şok geçirdim. Adam kafaya koymuş bir kere

0|0
    0|0
  • O kitabi ben 1hafta once okudum ve tam 1 saat araliksiz agladim kiz onu hayata dondurmek icin herseyi yapti ve o genede ölümü secti. Birbirlerine asktan baska verebilcekleri hicbirsey leri yoktu gercekten mukemmel otesi bir kitap bayildim ama uzuldumde ama onun yerinde olsaydim bende aynisini yapardim oyle bir hayat yaşamak zor. Heleki asik oldugun insana hicbirsey verememk zor..

1|0
    0|0
  • will hayatı yaşayan bir insanken tam felce uğruyor onun için ne kadar zor düşünsene? yaptıklarının hayalini kurarak başkasına muhtaç olmak. beklemediği bir anda aşık oldu yapabileceği en büyük fedakarlıklardan birini yaptı lou hayatını yaşasın mutlu olsun istedi ben çok da kızamadım ona

1|0
    0|1
  • Gecen sene okumuştum ve kitabin etkisinde kaldım gerçekten. Ben en basta asalaklık yaptığını düşündüm ama sonra basıma kotu bir olay geldi ve onu hatirladim. Ne kadar doğru bir karar verdiğini düşündüm yani eğer Allah inancı olmasaydı bende kendime boyle birşey yapardim

1|0
    0|0
  • Çok merak ettim. Kitap'in ismi; Senden Önce Ben mi? Yazarin ismi nedir?

0|0
    0|0
  • Bende daha gecen hafta okudum ve cok etkilendim. Kitapta adamın biraz kıza Karsı hislerini açıklamasını isterdim. Bence kendince doğru olanı yaptı düşününce eski hayatı ve şimdiki hayatı karşılaştırıyorum ben bile dayanamazdım

1|0
    1|0
  • Bende bunu düşünmüştüm okuduğum zaman, eğer belli bir inanca sahip olmasaydım aynısını yapardım.

1|0
    0|0
  • Onun yaptığını yapardım

0|0
    0|0
  • Okudum bende harika bir kitap ve hatta Jojo Moyes un kalemine bayiliyorum. Bende will in yerinde olsam olmeyi secerdim zaten bir gun olucek aci cekerek yasamak yerine erken olmek en mantiklisiydi

0|0
    0|0
  • okumadım ya

0|0
    1|0
  • Okumadım merak ettim kitabi

0|0
    0|0
  • Okumayı çok istiyorum ama bir turlu nasip olmadı ya:(

0|0
    1|0
  • Okumadık. s