Çok Üzgünüm moralim bozuk?

Daha önce dilim yandığı halde şiir dinletisine katıldım şiir dinletisi seçmesi:dÖyle arkadaşla gittim okumak gibi bir düşüncem yoktu ancak hangi deli cesareti geldiyse okudum (hani normalde sesimi beğenirler biraz da o cesaret verdi :d Neyse hoca bu şiir senin sesine gitmemiş falan dedi ama kırıcı değildi buna rağmen çok üzüldüm gitmeyi düşünmüyorum ne dersiniz önerirsiniz

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• sanırım bu iyi bir şey dünyadaki dehalara bile ne eleştiriler yapıyorlar ya da yazarlar ama kimse yazmaktan yapmaktan vazgeçmiyor. sayısız şiir dinletisine katıldım hangi ses tonuna nasıl bir şiir gideceğini bilirim kendi sesim de dahil. ve okuyan arkadaşlarıma kardeşlerime diyorum bu senin için uygun değil şu daha güzel olur diye mesela benim sesim çok duygusal çıkar bana gidip lise de 19 mayıs şiirleri okutmak istiyordu hocalarım ama onu bile acıklı okuyordum düşün. eleştrilere açık ol canım bunlar seni daha güçlü yapar hayatının ileriki aşamalarında senin fikirlerine karşı gelenler olursa da daha iyi kaldırırsın ben üniversiteye geçince anladım :)

1|0
    0|0
    • Çok güzel yazmışsın canım eline sağlık:) ancak en son okuyanım ve 2 saat beni eleştirdi sesimi değiştirmişim -ilk defa gördü beni-yorum katmak deniyo ona dedim :(elimden şiiri alıp kendi okudu ama ukalalık olmasın beğenmedim:(Ç:d

• @soran ne demk kardeşim benim ne zamn istersen mesaj atabilirsin mesleğim bu benim ;)

• sahiden mesaj attım özelden biraz konuşsak açılabilirim belki:d

Erkekler Ne Diyor 3

• saçmaama ya git tabiki yine ne güzel cesaret etmişsin bidahakine daha da cesaretli ol ve sesine uygun bir şiir bul hocanın dediğini dikkate al, bence gayet güzel bişey yapmışsın

1|0
    0|0
    • Eleştirilmekten NEFRET EDİYORUM ve en çok beni eleştirdi gidip boğasım geldi elimden şiiri aldı bir de kendisi okudu sesi de ses olda:dbi tek bana böyle bir şi yaptı nefret ettim:(

• eline bişey geçmicegini düşünüyosan yapma zaten

• Sadece taopluluk önünde okurken rahatlıyorum ama eleştirilirken sinir oluyorummm

• en iyi provalar sahnede olur ve rezil olmadan ilerleyemezsin bence bırakma devam et

1|0
    0|0
    • en son okudum we bir tek bana bu kadar yüklendi bir ara kıskadığını bile düşünmedim değil:d

• adaha önce de yaptım bu işi hiç kimse eksik buldulmadı tamam bulduysalar da böyle olamadı 2 saat beni eleştirdi kimsseyio kadar eleştirmedi:(elimden şiiri alıp bir de kendi okudu ya bir şiye benzese bir de:d

• eywallah ozaman

• Okuyamıyosan okunacak şiirler yaz.

0|0
    1|0
    • ahahah:d

• Laflarım adam olmayanı incitir:)

• Yürü git ya...

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapilan olumsuz elestiriler seni daha cok hirslandirmali hemen pes ettme bence

1|0
    0|0
    • Eleştirilmeye alışık değilim çok huzursuz oluyorum bilmiyorum:d

• Eskiden bende oyleydim biri bir olumsuz elestiri yaptiginda aliniyodum ama zamanla alistim

• alıştınmı?:d alışmak sevmekten daha zorr geliyor:d

Yükleniyor...