Stüdyo açmak istiyoruz ama nasıl?

Arkadaşla birlikte stüdyo açmayı düşünüyoruz fakat fikirlere ihtiyacımız var. Yaşlar 18. Karaoke için küçük bir yer tutmayı düşünüyoruz çünkü arkadaş çevremizde böyle şarkı söylemeyi seven çok insan var. Kayıt stüdyosu düşündük başta ama kayıt almak iiçin yeterli tecrübemiz yok. Kiralık stüdyo daire fiyatları 250 tl civarında. Fakat cesaret edemiyoruz.. Ya da doğru bir iş mi? Başka önersii olan var mı? Tecrübesi olanlar bildiklerini paylaşırlarsa sevinirim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında ben de istiyordum ama gerçek olamayacağını anladığım için bayağı bir sonraya erteledim :) Ekipmanı saplamak çok pahalıya patlayacaktır eğer ciddi bir şey düşünüyorsanız. Bunun altyapısı ve sistemi var, ses yalıtımı ve akustiği var.. Bayağı bir parayı gözden çıkarmanız lazım :)

0|0
    0|0
    • Peki kendi çapımızda bir şeyler yapabilmek istiyoruz var mı başka önerin?

• Yapacağınız şey karaoke değil mi sadece? Enstrüman falan yok değil mi?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sadece yer ile bitmiyor.

Yalıtım en önemlisi. mikrofon ses kartı yakın dinleme monitörleri filtreler istenirse mixer bunlar sizin yaşlar için biraz pahalı cihazlar. Ve stüdyo kurduğunuzda bir şeyler kazanmanız lazım enstrüman yada farklı alternatif cihazlar koyarak devir daimi sağlamalısınız.

Bizim bir stüdyomuz var eve kurduk, kayıt ve müzik tasarım için.

0|0
    0|0
    • dediğin gibi yaşımızı aşacak hayallere kapılmak istemiyoruz boşuna. daha uygun yapabilcegimiz seyler var mı peki önerin

• çok sağol :)

• Rica ederim.

• nerede acacaksin?

0|0
    0|0
  • ya boşverin bu işleri.. alın bi tabla simit satın parklarda.

0|0
    0|0
  • Benim şu an öyle bir alternatifim yok ama inş ilerde kendi studyomu kurucam bende mezun olunca

0|0
    0|0
  • japonyada çok popüler bir şey bu karaoke yerleri.ama türkiyede pek duymadım

0|0
    0|0
  • Doğru bir iş değil.

0|0
    0|0
    • Başka önerin var mı peki böyle kendi çapımızda bir şeyler yapmak istiyoruz

• Bütçeniz ne kadar ?

Kızlar Ne Diyor 2

• a hangi şehirdenszz bnde ortak olmalk istiyorm sizeeee :D yada şarkı soylemeye gelirim bol bol :D

0|0
    0|0
    • İstanbuldanız ama yolun henüz başındayız dediğim gibi :D

• fotoğrafçılık iyidir

0|0
    0|0
    • Profesyonel makinalarımız var ama yeterli değil sanrıım. Tecrübe ister

• ya ne tecrübesi.tuşa basabiliyosanız sorun yok=) güzel pozlar verdirmeyi becermeniz yeterlidir sürekli çekebileceğiniz güzel bi mekan belirleyin işi yarar bence herkes foto manyağı olmuş

Yükleniyor...