Beni beğeneni ben beğenmem. Benim beğendiğimi ise beni beğenmez. Yoksa ben tipsiz miyim hee?

Güzide şarkıcı İsmail YK abimizinde dediği gibi benden hoşlananları ben beğenmiyorum, benim hoşlandıklarım da beni beğenmiyor. Sizce neden hep böyle olur?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü; herkes kendi istediği zaman aralığında aşkı bulmak isterken,aşk ise en savunmasız anımızı kollamaktadır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• O soz cok sacma takma o lafa ,begenmeyen zaten seni begenmiyordur sende hayatinda biri omadigindan biecok kisiyi begeniyorsundur.Oyle an gelirki birine bakarsin oda sana ilgi gosterir veoda seni begenir o insanibulmakonemli senin begendigim dedigin kisinin sana deger verip vermeyecegine malum illaki zmani gelirsikma canini yas 20 lerde falansa senbeni begenirsen belki bende seni begenirim bellimi olur (:

0|0
    0|0
    • Zamanlamada gizli herşey bunu biliyorum ama kaç sene oldu bir denk gelemedik o nev-i şahsına münhasır insanla... Yaşımı sorma hiç çeyrek asıra 1 kaldı :(

• Belkide karsina cikan insana bakip hemen onyargili davraniyo olabilirsin.Mesela seni begeneni bi kac gun resmine vs bak kendini alistirmaya calis belkide bakip hemen begenmedim diye kararvermende kaynakli da olabilir.

• YK için Güzide dedin ve benden 10 puan kaybettin. :) Burada da gördüğün gibi seni tanımadan önyargı ile davrandım ve beğenmedim. Seni beğenenlere bence birazda farklı açıdan bak insan hiç ummadığı bir kişiye karşı bile ilgi duyup beğenebiliyor.

0|0
    0|0
  • zevk meselesi zıt kutuplar birbrni çeker..

0|0
    0|0
  • bu durum ismail yk dan sonra oluştu.genölerin psikolojisini bozuyor bu adam

0|0
    0|0
  • Ali'ye göre Kezban Veli'ye göre Barbie'sin.

Şimdi Ali mi çok çirkin yoksa Veli mi çok yakışıklı,dur la böle değildi.

0|0
    0|0
  • yeteri kadar güzel ve çekici olursan beğendiklerinde beğenir seni. ama her zaman derim. Allah çirkin şansı versin :D

0|0
    0|0
  • ilişkide karşı taraftan beklentilerin bunda önemli etken olmalı.bazı şeylerin var olduğunu hissetmek isteriz ya işte onun gibi

0|0
    0|0
  • Onun şarkılarıyla büyüyen neslin düşünce tarzı :)

0|0
    0|0
  • O adamı dinlersen beğenmez tabi.

1|0
    0|0
  • yorumsuz

0|0
    0|0
  • sınırını bil...o sınırı geçme haddini bil velasıl:)

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • bence zurnasın ondan

0|0
    0|0
  • belkide ismail yk yüzündendir

0|0
    0|0
  • aşkın kanunu bu kalbin çekim kuvveti diyelim...

0|0
    0|0
  • bak yalan konuşmiyim benim hoşlanıpta bana bakmayan olmadı gibi &80 %90 bakmıştır

0|0
    0|0
  • davul bile dengi dengine pampa :D :D...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...