Kapat

Komedi filmi tavsiye eder misiniz lütfen?

patrondan kurtulma sanatı,kelimeler yetmez,babamın penguenleri vs bu filmlerin ayarında komedi filmi tavsiye eder misiniz lütfennn

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Recep ivedk 2-3 onereyim izlememissen ozsllikle 3 psikolojik bunalimda olan bir insani cok komk tasvir ediyor :)

0|0
    0|0
  • O ayardaki filmler komik gelmiyor ki bana izlediğimi söyleyeyim yoksa sana The Hangover serisini önerirdim.:)

0|0
    0|0
    • ondada ben gülmedim tamam eğlenceli ama kahkaha atmadım yani. bu 3 film süperdi ama

• Elbette bu gayet normal birşeydir sonuçta bir zevk meselesi bu senin bu filmlerden patrondan kurtulma sanatı filmini biraz izlemiştim fena değil özellikle dişçi asistanı olanın kendi patronu ile yaşadıkları komikti :)

• babamın penguenleri filmini izlemiştim,gerçekten çok eğlenmiştim.özellikle o penguenlerin daveti bastığı sahne beni çok güldürmüştü:)açıkçası bu kadar eğleneceğimi tahmin etmiyordum.içinde aşk da olan bir komedi filmi biliyorum.ama tam anlamıyla istediğin gibi olmayabilir.adı 'serendipity'.türkçe tesadüf diye çevirmişler.aklında bulunsun.

0|0
    0|0
  • The Hangover 1*2 süper ;)

0|0
    0|0
  • komedi diye nette arama yaptim kelebek etkisi diye bi filme rastladim.oscarli film ama komedi degil tavsye ederim

0|0
    0|0
  • süper ot

0|0
    0|0
  • kemal sunal film serileri

aşkın formülü yok

ateşli piliç

süper ot

KORKUNÇ BİR FİLM serisi

JOHN ENGİSH

0|0
    0|0
  • gülmekten öksürüğün kesilecek garanti veririm link eğer gülerken nefesin kesilmezse ben burdayım .)

0|0
    0|0
  • vampir suck ,diktatör,kazara evli,erkek ne söyler kadın ne anlar,felekten bi gece1 ve 2 ...

0|0
    0|0
  • eurotrip, the hangover 1-2, dictator

0|0
    0|0
  • beni izle :)

0|0
    0|0
  • bay Evet

0|0
    0|0
  • Hot Hub Time Machine

0|0
    0|0
  • vadinin melekleri...van wilder3... izle bana dua edersin :) etmezsinde belki ama edersindir yaa :D

0|0
    0|0
    • vadinin melekleri ile ilgili 1 tane olumlu yorum yok yaw :D

• 18+ komedi ve aşk bu filmde ortak buluşnuşlar...o zaman canım sende öteki attığım linki izle gülmekten ağlamak garanti :D

• kolpaçino müthişşşş...

0|0
    0|0
  • Destere, sen kimsin, vs vs.

0|0
    0|0
    • tolga çevik sen kimsin mi. hayatımda ilk defa o filmin yarısında sinemedan çıktım

• müebbet kuşları...

0|0
    0|0
  • kibar feyzo...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• neşeli ayaklar. birde "bebek ve ben" var kore filmidir ama gülmek garanti altyazılı olarak nette var.

0|0
    0|0
  • The Ugly Truth.

0|0
    0|0
  • amerikan pastası braz erotik ama komedi , yada recep ivedik,cem yılmaz videoları çok film hareketler bunlar vs vs

0|0
    0|0
Yükleniyor...