Duman yazılı pena nerden satın alabilirim?

bu tarzda pena satan dükkan var mı (istanbul içinde)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Taksim Tünel'de mutlaka bulursun. Galipdede Caddesi'nde. Ben oradan bulmuştum aradığım Jimi Hendrix penalarını..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kardeş bende var :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• mydukkan.com' a gir orada illa ki beğendiğin bir pena olacaktır.Üstünde ne yazdığından çok penanın çaldığın müziğe uygun ve kullanışlı olmasına özen göster derim.Zira üstünde sevdiğimiz sanatçının resmi yada sevilen bir şekil olduğunda insanın kullanası gelmiyor üzerindeki boya çıkacak diye.

0|0
    0|0
    • penam çok var zaten ama duman penası istiyorum özellikle

• Kardesim sana en uygun fiayattan pazarlik payiyla satabilirim diger arkadaslarimada elimde 5 tane var bana ulasmak icin 05392636900 barkin sener veya gamesbg8@gmail.com

0|0
    0|0
  • Elimde 4 tane mevcut tanesi 50 tl den verebilirim... galata.dodo@hotmail.com adresine mesaj atabilirsiniz...

0|0
    0|0
    • Metaba galiba siz doruk akgulsunuz mu acaba ya da yanlis hatirliom bn en yakin zamanda almak istiyorum yardimci olurmusunuz

• bnde dumanın penası da var bageti de istersen satabilirim sana

1|0
    0|0
    • Merhaba eğer hala elinizdeyse baget veya penayı arkadaşıma hediye olarak satın almak istiyorum.

• Almaktan kesin niyetliyim fiyat ve pazarligi 05392636900 nolu telefondan konusalim en yakin zamanda cevaplarsaniz sevinirim

• hala elinizde varsa 05344536531 ulasır mısınız

• benim elimde 2 adet var adet fiyatı 40 tl

0|0
    0|0
Yükleniyor...