Türkler neden şarkı yapamıyor?

Bazen yabancı şarkılar dinleyip "çok güzel sesleri var, keske benim de sesim güzel olsa" deyip üzülüyorum. sonra türkçe bir şarkı duyup "oha bu şarkı mı? Ben de şarkıcı olcam anasını satiyim" diyorum. Ben keske sesim güzel olsa da süper şarkılar yapsam derken bazıları seslerini boşa harcıyor. örnek vercek olurasam rafet el roman. Adamın sesi süper ama yaptığı şarkılar kötü. Mesela demet akalın..
Ne sesi var ne de sarkilari güzel ama meshur sarkici. Nesini begeniyolar anlamadım ki
Zevkler ve renkler tartışılmaz ama anlamıyorum yani."nerdesin askim? Burdayim askim." Bu ne l*n "yatcaz kalkcaz hop ordayim" falan. yani bunun adi resmen beleşcilik. hic ugrasmamis aksam yatarken aklina gelmis sarki diye bize kakalıyor. Neyse şimdi "türk sarkilarini sevmiyorsan terket türkiyeyi kardesim" ciler dolar buraya , burada bitiriyorum.

0|0
3636

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 35

• Türkler güzel müzik yapamıyor evet

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Çünkü bu ülkenin denyo insanı, zorla empoze edilen çiğ ve sığ çingene kültürünü tercih ediyor. Kulaklar seçici değil..

''Hey onbeşli, hey onbeşli'' diye göbek atan; atabilen milletin müzik zevkinden nolur a... koyayım..

Yoksa bak, neler var.
    Lounge bile icra ediliyor, ama takan kim..

https://www.youtube.com/watch?v=x8itQhxDwqI

0|0
    0|0
  • türklerde evet ses olayı dediğin gibi olabilir ama türkler geçmişten günümüze bir çok şiir yazmış ve bunları ayırmışır şairler ozanlar falan eee şiirin ritiminideğiştirirseniz şarkı olur demi yani türkler gayet anlamlı ve iyi şarkı yapabiliyorlar

0|0
    0|0
    • Heh iste o arka ritmi duzgun tuttursunlar cam kurbaN ama tutturamiyolar

• dramatik şiire kopmalık şarkı :D :D :D :D :D :D :D

Yükleniyor...