Sagopa Kajmer Hakkındaki Düşünceleriniz?

Yunus Özyavuz hakkındaki düşüncelerinizi alalım dinleyen vardır mutlaka :)

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet zamanında dinliyordum. Dinlediğim adamı tanımak istedim. Araştırdım. Ceza ile atışmalarına falan baktım. Evet şarkıları güzel. İyi yazıyor ama benim gözümde bir hiç. Çünkü kendisi baya bir egoist birisi. Ve Türkçe rapde ilk ve tek olduğunu sanıyor. Dünyaca tanınmış Ceza gibi bir mc varken böyle kendini büyük görmesi çok saçma. Birde beyazın programında resmen küfürlü şarkılarını kimse dinlemediği için bu türde yazıp söylediğini ima ediyor. Yinede saygı duyarım sadece huyunu suyunu sevmem..

0|0
    0|0
    • Küfür yorumunu tekrar dinleyebilirsin youtube üzerinden şu konuya gelirsek 2003 yıllarında sagopa kajmer ceza fuat ergin sahnelere çıkarken hep sagoyu geri planda bıraktılar aynı şekilde abluka alarmda aynısını yaptı hiç önplana cıkarmadılar ceza bugüne kadar hangi rap yapan insanlara destek verdiki cezayı severim sevmem diye birşey söz konusu değil lakin sagopa kajmer Kafile 2 adlı albümde karışık bir albüm oldu ve çoğu rapçiye destek verdi şahsi grogi fecri ati vs daha sayabiliriz yinede görüşün için saol

• Sago'ya soğuk olmamın bir sebebi de fanlarıydı. İlk defa düzgün bir üslup kullanan sago fanı gördüm teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• tarzım değil

0|0
    0|0
  • ak parti şenliğine çıkan rapçi
    başka da bişey demiyorum :D

1|0
    0|0
    • siyasetle rapi karıştırma ;)

• belli bir yaştan sonra adam kalkıp küfürlü rape devam etmesi saçma olurdu olgunlaştıkca bir şeylerin farkına vardıkça doğruyu görüyor saol yorumun için :)

• bu arada killa hakan 41 yaşında ve hala hardcore gangsta rap yaomaya devam ediyor yaşla ilgisi yok bence :D rica ederim kardeşim

• Öyle bir insan işte

0|0
    0|0
  • Türkçe rap kültürünün temel taşlarından birtanesidir kendisi. Aslinda son donemlerdeki performası pek iyi değil ama geçmişte yaptıgı işler onu emeklilige kadar götürür :)

0|0
    0|0
    • Bir pesimistin göz yaşları , silahsız kuvvet ve kuvvetmira yıllarını hiç bir şeye değişmem tabiki :)

• Üstad.

0|0
    0|0
  • Primci, otçunun tekidir. Küfür ederek ünlü olamayınca Allah diyerek para kazanan bir zat. O da anladı bu ülkede Allah diyence prim yaptığını.

0|0
    0|0
    • ünlü olmak istese ilk başladığında ünlü olmamak için sesini değiştirmezdi :)

• Klasik sago fanı devam edin, kuliste otu çeker, sahnede hay Allah der.

• İşidçi, nakşi birisi işte...

0|0
    0|0
    • nakşi doğru ama işid ne alaka bu kanıya nerden vardın anlamıyorum

• insanlar hakkında bilmeden konuşman bir kere başta hata adam cıkıp ben işidçimiyim diyor hayır sen git pop dinle o zaman fazla kafanı yorma böyle şeylere çok konuşan boş konuşur.

• 2 sene Sagopa'yı dinledim ben lise yıllarında, sen benim "çözüm" fikrime cevap ver, ben müziğin hiçbirisinin çözüm bulamadığını savunuyorum hala gelmişsin bana yarım yamalak cevap veriyorsun. Bana ne poptan rapten başka bir şeyden bunlar çözüm üretmiyor ama siz aynı bir narkoz gibi bunlara bağlanmış ve bunlardan medet umuyorsunuz. Sagopa'yı büyük adam görüyorsun, ben matematiğe, fiziğe, iktidata, sosyolojiye, yani çözüme bakarım. Müzik karın doyurmuyor, toplumu hiçte değiştirmiyor...

• Cenazemin omuzlarında karAbiber duası
    rap kara haber selası

0|0
    0|0
  • o kim ne yer ne icer bilmem. dinlemedigim bir sarkici.

0|0
    0|0
    • Rap kültürünün Temelidir sago :)

• rap sevilmezmi :)

• sen TSM i seviyor musun? zeki muren muazzez abaci v. s?

Yükleniyor...