The Secret ( sır ) Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz?

The secret ( sır) yazarı Rhonda Byrne Bu kitabı daha önce okudunuzmu? İçeriğinin doğruluğu hakkında görüşleriniz neler?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Biraz abartılmış ama ana fikrine katılıyorum. İnanç çoğu şeyin anahtarı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kötü kitap

0|0
    0|0
  • yalan dolan reklamcı gözüyle yapılmış sahtekarlık ama tek işe yarar yanını gördüm iste inan çalış başar mantık bu

0|0
    0|0
    • diyosunnnnnnnnnnn

• evet kitabı alma sadece filmi izle daha etkileyici kitap sıkıcı filminde resmen yaşatıyor sana daha hızlı kalıcı oluyor. bak yine diyorum huzur veriyor çalışma hırsı veriyor ama kitapta değil

• ya tutarsa hesabı ama tutmadı

0|0
    0|0
  • Tırt. Boşa vakit kaybetme.

0|0
    0|0
    • Ama gercektende düşüncelerimiz hayatımızı etkilemiyormu?

• tabirler ibartılı evet kabul ediyorum. çünkü amaç dikkat çekebilmek. peki sen kendi hayatını bir gözden geçir ne zaman kafanda olumsuz düşündüysen bir konu hakkında buna karamsarlıkta diyebilirz. onu birebir yaşamadınmı tamda düşündüğün gibi.

• Zaten dedim hayatı düşünceler etkiler ama Secret kitabından bahsediyoruz ve kitap boş bence.

• Güzel bir kitap yıllar önce okumuştum hala fakirim:D

0|0
    0|0
    • bende güzel olduğu kanaatindeyim. bu kitabı okuduktan sonra daha pozitif düşünmeye başladım. ve düşüncelerime dikkat ettim =)

• Hiç kaçırırmıyım yıllar önce onuda okumuştum. ilham verecek çok hoş kısa hikayeler vardı içerisinde =)

• :) güzel o zaman senin pek sorunun yok buralarda insanlara yardımcı olmaya filan çalışıyorsundur

Kızlar Ne Diyor 2

• İşe yaramadı ama okurken eğlenmiştim. Oku, aklının bir köşesinde dursun :)

1|0
    0|0
  • ise yaramaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...