Benim gibi resim çekinmeyi sevmeyenler var mı ?

benim gibi resim çekinmeyi sevmeyenler varmı aranızda. bunun belli bir sebebi varmıdır.

Güncellemeler:
Cilek_perisi arkadaşımıza teşekkürler. resim değil fotoğraf çekinmek olacaktı.yanlış yazmışım

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• bende cok sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben varım. Sebebi yok sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • resim değil fotoğraf olucaktı!

0|1
    0|0
  • Abartmıyorum herşeyi tadında tuzunda bırakıyorum.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çekinmeyi sevmem kendimle alakalı bir problemim asla yok ama kişilik meselesi bu sahte bir gülücük vermek bana anlamsız geliyor ama bunun aksine doğayı, çevremdeki değişik olayları ekrana nakletmeyi çok severim :)

0|0
    0|0
    • aynen o sahte gülücüğü beceremiyorum yapmakta istemiyorum.sonra resimlerde çok sertsin hiç gülmüyormusun soruları geliyor ee yerine göre gülüyorum tabi

• bende, yapmacık olmak huyum değil. İstemediğim bir şeyi yapmak istemiyorum ,mutlu olmak için yaşayan biri olarak bu olaylara girmek manasız..:)

• Çektiğin resim oysa çok profosyonel olmuş tebrik ederim.

Bende severim, kendimi herkesi falan çekerim.

0|0
    0|0
    • teşekkürederim "Bende severim" demişsin ama ben sevmediğimi söylemişştim neyse

• Pardon yanlış okumuşum ya.

• önemli değil. sen konumuzdaki tek fotoğraf çektirmeyi seven oldun galiba şuan

• Severim, çok fazla fotoğrafım vardır.

0|0
    0|0
  • bnde nefret edirim özel gnler hariç çekilmm pek

0|0
    0|0
  • ben.

1|0
    0|0
    • oh oh bu konuda yalnız olmadığımı bilmek iyi geldi çokça varmış

• yeap

0|0
    0|0
  • bende sevmıyorum ne yalan soylım gercekten cok kotu cıkıyorum fotojenık degılım heralde

0|0
    0|0
    • hımm kötü çıktığın kısmını başkalarına sorman gerekli, çünkü sana öyle geliyor olabilir.tarafsız birine sor. ben kötü çıktığımı düşünmüyorum ama yine hoşuma gitmiyor

• =)) yok ya gercekten baskaları kırmamak ıcın yok der ama ben kor degılım goruyom yanı :))

• Peki fotoda ciktigin kdr normal hayattaki tipin de cirkin mi yoksa fotojeniklik mi yok demi guzellik baska fotojeniklik baska ben ole dusunuyorum

• hayır sevmiyorum pek

0|0
    0|0
  • Kompleksli insanlar sevmiyor genelde

0|0
    0|0
    • kompleksli birisimiyim ben yani.yoo kendime karşı gayet iyi niyetliyim

• Sevmediğin yönlerini yok etmeye çalış, mesela ben şişman çıktığımı düşündüğüm için çekilmek istemem, zayıflasam bol bol çekilirim

• sevmediğim yanını söylemiştim ileriki zamanlara ulaşması o resmin. bende zaten kendimce çözümünü buldum. çekinip sonrasında siliyorum. yazdıklarımıda siliyordum öncede artık pek yazmıyorum tümden kurtuldum ondan

Erkekler Ne Diyor 5

• resim çekinmez çizilir.fotoğraf çekilir.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çektirmeyi hiç sevmem ama çekmeyi çok severim :)

0|0
    0|0
  • nefret ederim tiksinirim ben

0|0
    0|0
  • ben nefret ederim

0|0
    0|0
  • Ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...