E-kitap nasıl? Gerçek kitap kadar zevkli mi?

internetten e-kitap indirip okudunuzmu okuduysaniz nasil gercek kitap gibi size zevk verdimi ?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Okumadım gözlerim ağrır.

0|0
    0|0
    • Ağrımaz tabletten bilgisayardan okunursa ağrır elektronik mürekkep teknolojili bir cihaz ile ağrımaz deneyimle sabittir

Kızlar Ne Diyor 9

• bence kitaba dokunmanın kitap okuduğunu hissettiğinin farkına vardıramıyor.

0|0
    0|0
  • Yorucu olur, sürekli bilgisayar kullanmaktan gözlük takar oldum. Bir de kitap okumak için de dijital ekran kullanmaya başlasam, hiç iyi olmazdı yani.. Kitabı elde okumak gibi yoktur diyorum.

aranılan bir kitap olur, baskı hali yoktur, sadece e_kitaptır o zaman onu okurum ama kitap seçeneği varken kesinlikle ilgilenmem.

0|1
    0|0
  • Bilgisayardan okudugum oldu, Kindle tarzi cihazim yok, ya da smartphone. Onun hissi baska olabilir, bilemiyorum.. Ama bilgisayardan okumak pek de zevk vermiyor. Kitap okurken sayfalari cevirmek, not almak, kenarlarini kivirmak, o kitap kokusunu almak hosuma gidiyor benim. Hele eski kitapsa burnumu ortasina sokup icime cekiyorum(kimse bakmazken). O kadar hastasiyim.

0|0
    0|0
    • helal olsun valla gercekten bu kadar seviyorsan kitabi bende kindle var ama senin kadar icli okuyorum diyemem

• gercek kıtap lezzetı vermezz elıne aldıgında buram buram kıtap kokusunu duymalı ınsan ...

0|0
    0|0
  • Bir kitabı elinde tutmalısın.Sayfalarını çevirmelisin.Okurken bulunduğun pozisyon seni rahatsız etmeli ve bu yüzden sürekli pozisyon değiştirmelisin.Kitabı da internetten okumayalım artık yani.Her şeyin bir usulü var.

0|0
    0|0
  • bilgisayarda yada i padda okuduğumda daha çabuk sıkılıyorum.Normalde iki güne bir kitap bitiririm.ama e-book formatta kitap bitirmem 4-5 gün sürer:(

0|0
    0|0
  • öyle okumayı denedim ama hiç keyif alamadım. kitabı eline alıp dokunarak okumak ayrı bi keyif,yerini tutmaz e-kitap.

0|0
    0|0
  • sayfa kokusu sesi farklidir. ;))

0|0
    0|0
  • Telefonda iyi oluyor ve tercihim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aynı tadı almıyorsun.. Telefonda e-pub okuyorum o kolaylık oluyor. eBook/ePub daha kolay ve her yere taşınabilir, normal olan ise daha keyifli ve sağlıklı.

0|0
    0|0
  • ilk versiyondan itibaren tüm 6 inch kindle ları kullandım, şu an kullandığım en son çıkan değil bir önceki.

bilgisayar, ipad vb tabletlerden ziyade e-ink teknolojisine sahip bu kindle olur, nook olur diğerleri olur bu tip bir cihazla okuduğunda normal bir kitaptan farkı kalmadığı gibi bir sürü de artısı var.

Bazıları kitap kokusu falan yok diyor ama ben pek sallamıyorum avantajları çok fazla çünkü

0|0
    0|0
  • Gerçek kitap kadar zevkli değil ama çok pratik :)

0|0
    0|0
  • sanal seks gibi .. keyifsiz..

0|0
    0|0
  • güzel güzel... gerçek kitaptan daha hafif. telefona at, telefonun ağırlığı kadar oluyor...

0|0
    0|0
  • gerçek kitap gibi zevk vermez ama iş görür

0|0
    0|0
  • kitap candır gerisini*et hem normal kitabı alır kitaplığa koyarsın evin güzelleşir e kitap da böyle bir durum yok

0|0
    0|0
  • link buradan oku indirmeden

0|0
    0|0
  • Basılı kitabın içindeki selüloz kokusu gibi olamaz...

0|0
    0|0
  • göz yoruyor

0|0
    0|0
  • "Prezervatif" gibidir.

0|0
    0|0
  • e wc yi denedinmi sen bu ne ya :DD

0|0
    0|0
  • asla tercih etmeyeceğim bir okuma yöntemi.

0|0
    0|0
  • Benim çok fazla e-kitabım var ve öyle okuyorum.

0|0
    0|0
  • kitap okumak çok saçma.

bı ınsanın yazdıgı saçma sapan bır hıkaye bıze ne katabılır kı ?

0|0
    2|0
Yükleniyor...