Wattpad okuyanlar?

Wattpad' te en sevdiğiniz kitap? Ben yabancı ve değişen hayatıma bayılıyorum :) bu iki kitap hakkındaki düşünceleriniz neler? Veya önerebileceğiniz kitap?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar.

Aşağıda bir arkadaş Whattpad'e elektronik şeyler nedir gibi sallamış. Bu tür insanlar "bir bitmedi gitti" katagorisinde, kitabı kokusuyla seven tinerci mantığıyla seven, ortamlarda entelektüel gözükmek için bir iki yazarın adını bildiği boş beleş insanlardır; çok fazla takılıp kalmamak lazım.

Wattpad bir zamanlar çok iyi olan bir ebook sitesi iken şu sıralar büyük çoğunlukla ergenlerin saçma sapan hikayelerinin paylaştığı bir platform olmuş durumunda. Özellikle "cinsel hikayeler" kısmı oldukça ilgi görmektedir. Android uygulamasında Türkçe dil desteğinde bir problem vardı. Şu an halletmiş olabilirler belki.

Sitenin bir diğer kötü yanı ise Rus edebiyatı katagorisinde çok fazla eser olmaması. Rus edebiyatı gerçek anlamda dünya edebiyatı için çok önemli bir yere sahipken burada neden ilgi görmemiş bunu anlamış değilim henüz.

Özetle gerçekten iyi bir uygulama. Ben olumsuz yanlarından bahsettim tabii ki. Amatör yazarların kitlelere ulaştırması için bir nevi e kitap için youtube demek çok yerinde bir tespit olur efenim.

Benim tavsiyem; e reader denilen, özellikle Amazon Kindle'nin başını çektiği Türkiye'de Calibro firmasının çıkardığı ürünlerden alıp kullanmak. Bu konuda merak ettiklerinizi cevaplayabilirim.

Hoşça kalın.

0|0
    1|0
    • Gerçek okuyuculara tinerci mantığı ile bakarsan orada duracaksın arkadaş !

• Tekrardan merhabalar. El yazmalarına değer veren biriyim. Elimde duruyor. İşlevsel olarak görmeyip sadece antika olarak bir değeri var. Çoğu zaman içeriğinden daha önemli olarak tarihi bir değeri olduğundan ortada sadece bir emek olduğunu düşünüyorum. Keza benim gibi elinde el yazması bulunduran kişilerden kimse de içeriğini okumaz. Çünkü ne kadar çok açarsanız o kadar çok yıpranır.

Sahafların kıymetini bilen biriyim. Yine elimde çok fazla sahaftan alınan kitaplar olduğunu söyleyebilirim. Bir zamanlar orada zevk olarak çalışmıştım. Bunu bilmeden yargılamanız doğru olmadığını ve yaşınıza vererek geçiştirdiğimi söylemek isterim.

Gelelim "Küllük Kıraathanesine", geçtiğimiz haftalarda Lale'lide okuyan arkadaşımın yanına gittiğimde bu konuyu konuşmuştuk. Böyle yerlerin tarihe karışması tabii ki üzücü ama e kitapla olayını bağdaştıramadım doğrusu.

Normal kağıt basılı kitapları çok okuyan biri olarak yazdıklarınıza tebessüm ettim sadece.

Vesselam.

@Ressamınıız

• Ön yargıdan bahsetmeniz ve bunu yaşıma vermeniz ne denli doğru? İlk yorumdan ön yargıda bulunan sizdiniz neyse...

Kitaplara verdiğiniz değer inanın beni çok mutlu ettii. Ayrıca el yazmalarım benim de vardır. Kitaplığımın en üst rafında durur. Tozlanmıştır bile. Açtıkça yıpranıyor.

Bir saygısızlık yaptıysam af buyrun. Sizin kitapları çöpe atın teklonoji ile okuyun diyeceğinizi ummuştum o yüzden bir kalkan edası ile konuştum size.

Kitaplar her zaman en önde gelmeli. İnsan wattpad ve kitao arasında ikilemde kalmamalı. Kitaba sarılmalı bunu demek istemiştim

İyi geceler...
      @KaramazovSoylusu

Erkekler Ne Diyor 4

• Wattpad'de genelde popüler olamayanları okuyorum.
    '' Tanrı Hata Yapmaz '' benim yazım, kullanıcı adım BipolarKalem , okuyabilirsin. :) Senin varsa okuyabilirim.

0|0
    0|0
  • Genelde gerçek anlamda ergence yazıyorlar. 1 2 tane beğendiğim vardı şimdi hatırlamıyorum. Ama nadirde olsa iyi olanlar var

0|0
    0|0
  • Wattpad nedir ya? Kitabın kokusu lazım satırları lazım kenarlara not düşmek lazım. İşte git gide teknoloji değerlerimizi alıyor bizden

0|0
    0|0
  • Okuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• wattpad güzel uygulama gerçekten
    sessiz
    uçurumun kıyısında aşk
    ses serisi
    yabancı-ediz çağıranı hiç değişmem zaten :)
    iğrenç hikayeleri de içinde bulundurabiliyor tabi

0|0
    0|0
  • Yabancı Edizin olduğuydu sanırım. Bende çok beğenmiştim.
    Kurtarıcım bir psikopatta güzel.

0|0
    0|0
  • yabancı çok meşhur ama okumadım ordan pek bişey

0|0
    0|0
  • Ucurumun kıyısında ask , sessiz wattpad uygulamasi cok iyi birsey bence :)

1|0
    0|0
  • sessiz'i tavsiye ederim güzeldi

0|0
    0|0
  • ben okuyorum ama kelimeler tam uyumlu olmuyor çoğu zaman

0|0
    0|0
  • Madison
    İyi biri değilim
    Fotoğraf

0|0