Gitar konusunda bilgili olanlar lütfen yardııımmm?

Merhaba. 1 ay kadar sürede gitar almayı düşünüyorum. Internet'ten çok araştırdım ama tam olarak bilgi edinemedim. Rock, pop, bazen de klasik müzikler ilgi alanımda. Ve sevdiğim müzikleri çalabilmeyi istiyorum. Bu yüzden hangi tür gitar almam gerek? Yardımınız için teşekkürler :D

• Klasik
    0% (0)88% (7)58% (7)Oy Ver
  • Akustik
    25% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Elektro
    75% (3)12% (1)34% (4)Oy Ver
  • Diğer (lütfen yorum yazmayı unutmayın)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle gitara başladığında her tarzı her tekniği öğrenmen gerek bunun için ilk önce klasik gitar alman lazım orta yollu birşey 150 TL bulursun ama ben sana Elektro Klasik gitarı tavsiye ediyorum Klasik gitardan farkı şu. Yarın öbürgün sahnede çalmak ya da bir etkinliğe katılmak istediğinde ses sistemine bağlayacak jak girişi ve ton ayarları olan ama telleri misina ve bakırdan olan gitar yani klasik gitar ile aynı tellere sahip ama ses sistemlerine bağlanabiliyor. Hem normal klasik gitardan daha güzel ses çıkartır normal çalındığında. Daha sonra tarzın değişik klasik gitarı tamamen öğrendiğinde elektro geçmek istersen tekrar onun için tavsiyelerde bulunurum bass gitarlar üzerin çok derin bilgilerim yok. kolay gelsin başarılar şimdiden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi de, klasiği kıvırmadan elektroya geçemezsin ki..
    Gitar mevzuunu sadece tek bir gitar ve gelişmek olarak ele al..

Ha bu arada, Akdeniz Akşamları gitarcısı olma ama bak..
    Gördüğüm yerde elinden alır, kafana geçiririm..

https://www.youtube.com/watch?v=to-jCxxX-sM
    https://www.youtube.com/watch?v=wILMYI3k4CE

0|0
    0|0
  • Klasik al. Akustik elini keser bareli de basamazsin. Elektro alma kulagini gelistiremezsin.

0|1
    0|0
  • Klasik al diğelerinde alışık olmadığın için tellere basarken zorlanabilirsin. Sonra elektroya geç bence

0|0
    0|0
  • Klsik al

0|0
    0|0
  • Klasıkten baslamalısın

0|0
    0|0
  • Elektro al

0|0
    0|0
  • Klasikle başla parmakların bir alışsın.

0|0
    0|0
  • Klasik almalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bass gitar

0|0
    0|0
  • Boş beleş ben alacam diye tutturdm aldım şimdi evde öyle bir dolapta duruyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...