Şair, yazar var mı aramızda?

Forum kız-erkek ilişkileri üzerine kurulu malumunuz. E bu tür ilişkilerde romantizm, karşılıklı duygusal tatmin çok önemlidir. Kanımca her kadın iltifatı, içinde kendine ait ip uçlarının olduğu edebi metinlerin satır aralarında bulunmak ister. Ki fark gözetmeksizin her kadın bunu hak ediyor. Günümüzdeki ikili ilişkiler kadın ve erkeğin fiziksel anatomisi ve biyolojik farklılıklarına göre tercih ediliyor ve şekilleniyor. Ancak bunları elinin tersiyle iten, kadın ve erkeği cinsel veya temasal bir meta olmaktan çıkaran, bunu kabullenemeyen şair ruhlu arkadaşlarımız elbet vardır. Ve bana göre; asıl kadın üzerine şiirler yazılan kadın ve asıl şiir içinde kadın (sevda) olan şiirdir.

Uzun lafın kisasi; aramızda var mı yazmayı seven arkadaşlar? Ve yazmaya değer bir sevdası olan var mı aranızda?
Mesela yazmaya bayılırım ben. Saat, yer, durum fark etmeksizin.

• Şiir okumayı severim
    14% (1)33% (1)20% (2)Oy Ver
  • Şiir yazmayı severim
    57% (4)67% (2)60% (6)Oy Ver
  • Şiirle pek aram yoktur
    29% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sair olunmaz sair dogulur sadece bunu kimi zaman bir olay ortaya cikarir kimi zaman bir sarki ilham dedigimiz olay oyle gonul sozlerinde murekkebi olmayanlara gelmez zaten varolusta vardir o kurak toprakta cicek yetisirmi yetismez Allah asukur kelimeler gonlumuzden akiyor ama kiymet bilene

0|1
    0|0
    • Aslında şairlik, söz ustalığı biraz da çorak topraklarda bahçıvan olmaya benzer. Hazır gülü herkes derer, aslolan zoru başarmak derim

• Dediğin gibi zaten. Kendinden bişey katmadığın zaman şiir olmaz o. Anlatamadığın yahut anlatamayacağın duyguların yazıya dökülmesidir. Her yiğidin yoğurt yiyişi de farklıdır, bu yüzden kişisel duygu ön plandadır hep. Görüşlerimiz birbirine benzer. Sevdim bunu. Çünkü buraya üye olmamın asıl amacı yazılarımı paylaşmak ve eleştiri almak.

• Sevindim ozaman gonul sozleriniz bol olsun iyi forumlar

Kızlar Ne Diyor 3

• okumayı severim şiiri

0|1
    0|0
  • pek aram yok

0|1
    0|0
  • yazmayı cok severim sadece siir değil diğer alanlardada yazmayı seviyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4