Türkiyede rapcılar niye sevilmez?

Rap dinleyenler bilir protestin ne anlama geldiğini, mesela saian, gazapizm, sansar salvo, jokerallame gibi.
Hepsi doğruları söylediği halde neden tutulmuyo?(arabesk rapı katmayın)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sevilmek için Piyancı gibi olmak gerek. Son yıllardaki Sansi gibi olmak gerek.. Ki A. P. O , Gazapizm , Saian... gibi rapciler sadece popülarite için değişmezler diye umuyorum. Türk insanı hiç1 zaman gerçeği alkışlamaz onu dertten tasadan DÜŞÜNMEKTEN! alıkoyacak güzel ritim ağırlıklı boş lafları tercih eder.

0|0
    0|0
    • Piyancı zengin o yüzden biraz şansı var, sansi eskisi gibi psikopat değil ama yinede çok saglamdı 24 sarjor albümü, apoyu cogu kişi bilmez mesela, deli dediler sarkısını severim özelikle.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sagopa Kajmer, Abluka Alarm çok severim. Sokrat da güzel işler yapmıştı. Bu ara TV8'de gördüğüm isimler var taktir edilesi.
    Sevmemek önyargı diye düşünüyorum. Genelde öyle oluyor. Dinlemeden rapi, ergen işi diyorlar.

0|0
    0|0
    • Evet sokratta iyidir, aslında bunda medyanında payı var yanlış tanıttılar biraz, o kadar insanın emeği bosa gidiyo be ona üzülüyorum sadece.

• Ceza'nın röportıjını okumuştum, adama diyor ki sen söz yığını yapıyosun. Müzikler hep aynı. Oysa pop da müzikler daha güzel, daha iyi.
      Şu muhabbetten ben utandım.. Medya çok kötü gerçekten, haklısın. Neyseki cevabı verdi o daha fazla dayanamadım kapattım ya.

• Sesleri itici olduğu için

0|0
    0|0
    • Allame-yoluna devam et
      Gazapizm-sevmedim söylediklerini
      Cumali efrah-yarenim gel
      Bence bunları bir dinle

Erkekler Ne Diyor 1

• saygı ve hoşgörü seviyemiz gereği kadar gelişmediği için olsa gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...