Ahmet Kaya dinlermisiniz hangi sarkilarinda bir hatiraniz vardir?

Ahmet Kaya (28 Ekim 1957, Malatya, Türkiye - 16 Kasım 2000, Paris, Fransa), Türkiye'de 1980'ler ve 1990'larda çıkardığı albümler ve verdiği konserlerle tanınmış, Türk Halk Müziği ve Özgün Müzik sanatçısı şarkıcı ve besteci.

Aslında bu soruyu sormadan önce cok düsündüm alinacak tepkilerden ötürü.
Ancak benim jenarasyonum yasi bana yakin olanlar hatta bizden sonraki jenarasyonda muhakak Ahmet Kaya dinlemstir o dönemdeki bircok farkli görüse sahip arkadasimda Ahmet Kaya dinlerdi.

Adamin siyasi görüsü gerceekten beni ilgilendirmiyor ama söyledigi bircok sarki benim hosuma gidiyor ve dinliyorum yorum yaparken sadece Ahmet Kayanin sanatsal yönünü ele alip ona göre yorum yapmanizi ve ona göre sarkilari paylasmanizi rica ettikten sonra

Ahmet Kayanin hangi sarkisini dinlersiniz sizde bir izi var mı anilarinizdaki yeri nedir?

Lütfen sarkilari paylasalim.. ve dünyada su an olmayan bir sanatciyi hep birlikte analim.

https://www.youtube.com/watch?v=pEs32NAyAbM

Ps: lütfen siyaset tartismasina girmeyelim amacimiz sadece muzik..

Güncellemeler:
Güncel

0|0
10|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• 1|1
    0|0
  • Hepsi çok güzel. Korkarım, içimde ölen biri, yakarım geceleri, beni vur, git işine, kum gibi falan filan çok var hepside çok kaliteli işler Helal olsun valla

0|1
    0|0
  • Ahmet Kaya Ayrılığın Hediyesi :/

1|1
    0|0
  • Bir Ahmet Kaya değilim ama bende sigarayı günde iki paketi çıkardım. Arada şiir filan yazıyorum. 😃

0|1
    0|0
  • içimde ölen biri var

0|1
    0|0
  • Birçogu güzel aslında uçun kuşlar da güzel:)

0|1
    0|0
  • Kum gibi we icimde olen biri war

0|1
    0|0
  • Söyle demiş ahmet kaya
    Ben susuyum.

0|1
    0|0
  • benim favorim YAKAIRM GECELERİ...

0|1
    0|0