Mükemmel erkek tiplemesi?

Guncel kitaplarda gecen mukemmel erkek veya mukemmel erkek arkadas tiplemesi denince sizin aklinizda hangi ozellik oluşuyor? Mesela bende krep falan yapmalari olusuyor?

Güncellemeler:
Kitaplardaki mukemmel erkek tiplemesi haric her turlu cevap geldi, soruyu okuyup yorumlarsaniz sevinirim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mükemmel kadın bilirim oda bana kapıyı her açtığında guler yüz göstermesi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mükemmel erkek kişiden kişiye değişken ve görecelidir. Mesela çoğunluğun arzuladığı bir kısım tarafından şöyle nitelendirilir:
    -175 / 185 boylarında
    -Baklavaları, adonisleri, pazuları, kirli veya uzun sakalları olan
    -Haşin bakışlı, tok sesli, maço ve yakışıklı..

Bir kısım tarafından ise şöyle nitelendirilir:
    -Cüzdanı kabarık...
    -Hesabında bol sıfırları olan...
    -Evi, arabası, yazlığı gani gani...
    -İyi bir iş ve maaşa sahip...

Bir kısım tarafından ise şöyle nitelendirilir:
    -Namazından, niyazında...
    -İşinden evine evinden işine giden mülayim...
    -Ve pek bir muhterem adam...

Bir kısım da şunları söyler:
    -İyi bir karakteri..
    -Genel kültürü...
    -Romantizmi ve duygusallığı olan.

O mükemmel erkek fazlasıyla değişken bir şeydir. Tabii şu da bir gerçektir ki, mükemmel diye bir şey yoktur!

0|0
    0|0
  • Bir de erkeğin kalbine giden yol midesinden geçiyor derler :))

0|0
    0|0
  • Kimse mukemmel degildir ki sevgi ve saygi cercevesinde hareket eden herkes kismen mukemmeldir

0|0
    0|0
  • krep mi. Pancake yahu krep sabahları ağır oluyor ^^

1|0
    0|0
  • Buyrun benim

0|0
    0|0
  • Kadınların aklına mükemmel erkek deyince gelen 2 şey vardır. 1- Tip, 2- Para. Yok karaktermiş, ahlakmış şuymuş buymuş hepsi palavra.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle yanılıyorsun. Hicbir kadin para ugruna kendini ayaklar altina sermez. Sermemeli de

• bence doğru söylüyor adam inkar edemem şahsen benim aklıma mükemmel erkek deyince ilk iş para geliyo çünkü bir o eksik tipe gelince o ayrı mesele

• Bugüne kadar hiçbir şekilde yanılmadım. Genelleme yaptığımı da sakın düşünme ama günümüzdeki birçok kızın önceliği yakışıklılık ve para.

Kızlar Ne Diyor 1

• Gencecik yaşta dünyanın en zengin insanlarından biri olmuş, dünyanın en yakışıklı erkeği ve mükemmel bir karakter ile beni her şeyden çok sevmesi

1|0
    0|1
Yükleniyor...