İzlediğiniz en iyi animasyon filmleri hangileri?

İnternette aradım ama bir çogunu izledim. İzlemediğim kaçırdıklarım varsa sizlerden öğreneyim istedim. :) İzlediğiniz en iyi animasyon filmleri hangileri?

0|0
15|8

En İyi Erkek Görüşü

• Blender üzerinde hazırlanan animasyonlara açık kaynak olduğu için ayrı bi hayranlığım var. Özellikle *SİNTEL* filmine hastayım bir tane t-shirtüm , posteri felan var acaip hastayım karaktere.

Yine blender la hazırlanan

-Big Buck Bunny

-Kajimba

-Project London

-Elephants Dream

Ticari filmlerden de

-Up

-The Smurfs

-Rango

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu ara yapılan birçok animasyon zaten süper şeyler hangi birini söyleyeyimki... piksar çok iyi yapıyor bu işi bütün ürünleri süper bence. ama eskilerden dersen Robotech tek geçerim. birde iron man genç olrak çizildiği bir animasyon var show tv yayınlandı suan da ıkıncı sezon 6 bölüme kdar çekildi oda fena değil..

0|0
    0|0
  • howl'un yürüyen kalesi

0|0
    0|0
  • Boş zamanımda nadiren izlerim severim animasyonu en son up mu neydi onu izledim güzeldi

0|0
    0|0
  • orjinal yazılımını hatırlıyamıcam ama ratatuy çok şirindi :D

0|0
    0|0
  • uzay maymunlarını izledin mi

0|0
    0|0
  • up

wall-e

0|0
    0|0
  • açık ara kung-fu panda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Spirited Away

0|0
    0|0
  • ratatouille.

1|0
    0|0
  • corpse bride

0|0
    0|0
    • tim burton çok ilginç bi adam yahu.. nightmare before christmas da harikaydı :D

• Up,The Smurfs,anime olarak Lovely Complex çok şirin bir animeydi u.u

0|0
    0|0
  • link

Bu sayılıyor mu : ) Küçükken günde milyonlarca kez izlediğim bir animasyon : )

0|0
    0|0
  • Mary and Max mutlaka izle mutlaka :)

0|0
    0|0
  • animasyon filmi nasıl oluyorki?

0|0
    0|1
    • bilgisayar teknolojisi ya da çizimle yapılan filmler anime aslında bu tam hatırlıyamıcam ama eski ilkel dinlerin birinde geçiyordu canlandırma diye cansız olan şeyleri canlandırmak yani

• hıııı anladm öyle ben onu bilim kurgu olarak biliyordum peki öyle filmler izlemiyorum ratatuyda öyle degilmi?

• evet tatlım oda öyle ve güzeldir :)

• Ratatouille

0|0
    0|0
  • Wall-E,Corpse Bride,Up..

0|0
    0|0
  • Buz devrinin üstüne animasyon tanımam.Bi de "Up" var türkçe ismi yukarı bak

0|0
    0|0
  • Jojo in the Stars'ı sevmiş miydin?

0|0
    0|0
  • Şirinler de girer mi yarı animasyon :)

0|0
    0|0
  • Caroline güzeldi.

0|0
    0|0
  • spirited away

0|0
    0|0
  • japan yapımı anime dizisi seversen naruto var mesela ben çok beğendim ama çooooook bölüm indir indir izle :)

0|0
    0|0
    • narutonun hastasıyım zaten hepsini izledim shippuuden 226yı da dün izledim :))

Yükleniyor...