Sanat sıkıcı mıdır?

Eski bir arkadaşım ''sanat çok sıkıcı yaa resim tabloları picasso edebiyat falan'' şeklinde cümle kurmuştu seneler önce :D

Şimdi size sorayım sanat sıkıcı olabilir mi?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Cahiller icin elbette sikici. Su hadsiz cumleden bile anlasilmiyor mu, elestirisi dahi ne kadar sig.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kişinin kendisine bağlı bu. sanat insanın doğuştan yerleşir ruhuna. kendim de belki amatör de olsa bir şair ve şarkıcı olarak sanatı hiç sıkıcı bulmuyorum. aksine sanat olmasa sanırım büyük bir boşlukta olurdum.

0|0
    0|0
  • bak bu çocuk bir sanathttp://i.hizliresim.com/oAj5m7.jpg

0|0
    0|0
  • Aslında bilen veya anlamaya çalışan insan için sıkıcı değildir. Diğer insanlar için sıkıcı olması gayet doğal

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Olamaz tabi. Anlamadığı şey kişiye sıkıcı gelir herkes için böyledir bu.

0|0
    0|0
  • Sanat sıkıcıdır nefes aldırmaz insana.

0|0
    0|0
  • Sıkıcı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu görüş bireyin ilgi alanına göre değişebilir ve birçok sanat kolu hepsini bir tutamayız. Resim ya da edebiyat bana sıkıcı gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Hayatta bir görüşü olmayan tek derdi feysbukta mesajlaşmak olan kişilerdir sanattan anlamayan kişiler. Iyy

0|0
    0|0
  • usluptur tarzdir sıkıcı olan

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki sıkıcı mı olurmus hiç :)
    Hem sanat sadece tablo demek değildir.

0|0
    0|0
  • olmaz ben bir grafikerim en eğlenceli hayallerini çizebilmek kadar eğlenceli birşey olabilirmi

0|0
    0|0
  • Hayır değil. Oldukça zevkli.

0|0
    0|0
  • Fazlası sıkar beni

0|0
    0|0
  • Anlamayana duygusunu hissetmeyene sıkıcı gelir oysa ki bakmayı bildiğimizde herşey dahada güzel olucak

0|0
    0|0
  • Olamaz tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...