Güzel felsefemiz ateizmi çürütebilecek kimseler var mıdır? Nasıl yapabilir?

Sizin de görüşlerinizi almak istedim ciddi yorumlar bekliyorum

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• Tüm bunları tartışmak çok mantıksız. Ölünce herşey ortaya çıkacak. Size laf anlatılmıyor zaten. Boşuna uğraşmayalım.

0|1
    0|0
    • ozaman bizim düşünce sistemimizin yanlış olduğunu kabul etmiyorsun saygı duyuyorsun teşekkürler ama mantıksız bir soru değil görüş almak istedim

• Nasıl yani. Cümleni anlamadım görüş olarak bildirirsen sevinirim :)

• Benim kendi aklımda bir sürü kanıtım var zaten. Ancak burada söylemem saçma olur , zaten inanmıyorsunuz ki.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Büyük iddaalar büyük kanıtlar gerektirir. Ateizmi çürütemezsin ateist düşünebilen insandır asla çürütemezsin bu fikri

0|1
    0|0
    • işte beklenen cevap geldi teşekkürler

• şimdi sıra bende. neden inanıyorsun ve neden illaki bir yaratıcının varlığını kabulleniyorsun mantık ve bilim dışı gözünle görmediğin mucizelere dayanarak?

• Sorun şu ki Tek din islam değil Bir tanrının olması ihtimali var ise eğer o tanrının dini islam olmak zorunda değil. Ben tanrı olsam on tane din gönderip kafa karıştırmak yerine her şeyi eşit yaratırdım. Müslüman olmayan cehennemliktir demem. Adaleti olmayan kadını ikinci sınıf haline getiren çocukların ölümüne göz yuman bir tanrıyı kabul edemem. Gökten koyun yağdığına inanan o aptal koyun insanlardan asla olmayacağım

• hiçbirboka inandıramazsın onları

0|1
    0|0
    • olsun yinede saygı duyalım onlarda bize saygı duysunlar sonuçta hepimiz insanız bilgi alışverişi sadece hoşgörülü bir ortamda olur bir görüş de sen yaz :)

Erkekler Ne Diyor 7

• bu çocuk çürütür bak http://i.hizliresim.com/oAj5m7.jpg

0|1
    0|0
  • Yok..

0|1
    0|0
  • Var nem :)

0|1
    0|0
  • Hodrimeydan..

0|0
    0|0
  • Simdik soyle once ateistler evrenin rastgele olusumunu nasil aciklar?

0|0
    0|0
    • ateistler herşeyin cevabını bulmuş kimseler değildir senin benm gibi insandır işte sadece din ve tanrı kavramlarına inanmanın mantıklı olmadığını savunur hepsi bu. benim sorum bu düşüncenin yanlış olarak yorumlanmasının sebebi nedir bukadar

• yinede cevap vereyim bilimadamları ateist olsun ya da olmasın, evrenin bu kaotik düzeninin rasgele olduğunu söyler yani big bang den sonraki tüm madde birbirinin evrensel çakim gücüyle rastgele bir şekilde düzene girmiştir ki evren haritasına bakıldığında bile açıkça görülebilir

• Cevaplari bulmuslardir demedim ama fizikte ya da biyolojide belli seviyeye gelemeyenlerin ateizmi. savunmasini mantiksz buluyorum inanmiyor ama neden bu belli nedene oturtmasi gerekiyor sana demiyorum ama burada yea evren tesaduf deyip arkada 4 islem yapanlar oluyor lise biyoloji bilgisiyle evrini savunuyor bu iki sure bilmeyenlerin hocalik tartismasi gibi

• ben varım

0|0
    0|0
Yükleniyor...