Zürafa Sokağına gidenler?

Gerçekten çok merak ediyorum ama kadınları içeri almıyorlarmış. Gidenler nasıl bir yer olduğunu içeride neler yaşandığını ve anıları varsa anılarını paylaşabilir mi?

Güncellemeler:
Genelevlerin bulunduğu bir sokak erkekler bile polis kontrolünde giriyorlarmıs

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Allah oraya düşen kadınları, oradan kurtarsın. Devletin polisi, resmen pezota olmuş. O kadar dinden , imandan bahseden siyasi yöneticiler, oradaki kadınları, nedense o bataklıktan ve o pislikten kurtarmak gibi bir çaba içeresine hiç girmiyorlar. Bir bakıma onlar bir pezota.

1|1
    0|2
    • Bir bakıma değil tamamem öyle. Çatır çatır her sevişmelerinden vergi adında komisyon alıyor devlet.

• Eksileyen denyoya da ne battıysa artık!

• @kurugöt Bıyığını bademe benzetmiş olabilir. Bademgiller familyasından ya da pezota ailesinden olabilir.

Erkekler Ne Diyor 18

• Galata Kulesi'nin hemen dibinde, demir kapısının önünde eskiden polis, şimdi ise güvenlik bekleyen ve ''müşterileri'' kimlik kontrolü ile içeri alan bakteri ve pislik yuvası..

..

O civarda terzilik yapan Matild Manukyan isimli gayrı müslim bir kadına, borcu karşılığı bir genelevin işletmesi devrediliyor bir zamanlar. Kadın daha sonra işi büyütüyor falan filan. Hatta ortamlarda, ''Osmanlı'nın kadınlarını satıyorum haahaayt!'' tadında konuştuğu rivayet olunur..

..

İçeriye kamera ve fotoğraf makinesi gibi cihazlar sokulması yasaktır.

..

İçeri girdiğinizde, fiziken kadın cinsinin en kötü modellerini görebileceğiniz yegane yerdir burası. Fakat, bu kadar erkeğin çeşitli emellerine hizmet ettikleri ve bunu kaldırabildikleri için, azize olarak adlandırılmaları gerekir bir nevi.

..

Özellikle, 90'larda köyden tahta bavulla gelen kekoların ilk uğradığı yer burasıydı. Zaten müşteri profili de ayak takımı olan bu yer, bu gün pek demode. İki kelimeyi bir araya getiremeyen vitaminsizler kapının önünde halen daha grupça karıları seyrediyor burada.

..

İçeri girdiğinizde, masada oturan bir zepevenk görürsünüz. Vizite için marka satar. Parasını verip, içeride aranmaya başlarsınız. Gözünüze kestirdiğiniz kadın ile anlaşınca, kadın tarafından yukarıdaki odalardan birine yollanırsınız. Odalar alenen leş gibidir, hastalık dahi kapabilimeniz olasıdır. Kadın gelir, geldiği gibi çamaşırını indirir, ''hadi çabuk çabuk'' der ve en salak halinizle seks yapmaya çalışırsınız. Bahşiş verirseniz, biraz daha iyi ''muamele'' görebilmeniz olasıdır.

Çoğu Türk erkeğinin ''milli olacağım'' diye gittiği ve/veya götürüldüğü; fakat cinsel hayatlarını kendi elleriyle düzelmeyecek şekilde sakatladıkları yerdir burası..

www.haber24.com/images/fotogaleri/2f0a5476f4.jpg
    i.radikal.com.tr/.../fft64_mf1297556.Jpeg
    i.radikal.com.tr/.../fft64_mf1297546.Jpeg

1|0
    0|0
  • Üç dört katlı iş yerlerinin olduğu eski Binaları düşün giriş kısmı vitrin kadınlar iç çamaşırı biçimde oturup onlara bakanlara laf atıyorlar bir kere girdim nasıl bir yer diye Allah'ım dedim bu nedir ya ne işim var burada dedim çıktım gitmez olaydım

1|0
    0|0
  • ekşi sözlükte var gidenlerin yorumu

1|0
    0|0
  • bunu soranda ilk sensin :) nerden geldi o merak

0|0
    0|0
  • Karaköy Zürafa sokak. Sadece erkekler girebilir:)

0|0
    0|0
  • Harika bir yer herkes denesin

0|0
    0|0
  • Eskiden keraneydi zürafa sokak..

0|0
    0|0
  • genel ev :/

0|0
    0|0
  • Şu an öğrendim varlığını

0|0
    0|0
  • gitmem işim olmaz pislik yuvasında

0|0
    0|0
  • Ne varmış orda

0|0
    0|0
  • iki blok ötesinden dahi geçmedim :D :D

0|0
    0|0
  • Ora nere la benim bildiğim bayram sokağı deniliyor biryer var :D

0|0
    0|0
  • Orada nevarki

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|1
  • 9. cumhurbaşkanımızın bir sözü var bu konula ilgili 'genelevleri kapatalım da millet bizi mi z_ksinn'

1|1
    0|1
  • Iki arkadaşımı götürmüştüm camekanli odalarda bir suru kadin acik giysilerle girip viziye aliyorsun sonrada sec birini cik kata

0|0
    0|0
    • Bu kadınlar kaç yaşlarında güzeller mi bir de ne kadar para alıyorlar çok mu pahali

• Yaşları kaç

• 19-40

• Bursada böyle bir yer daha bulamadım, galiba sırf seks için istanbula gidicem ya..

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Genelev sokagi iste ne bekliyosun?

0|1
    0|0
  • o ne la nerdeki ilk defa duydum ne ozelligi varmısta kadın almıyolarmıs

0|1
    0|0
  • Nerdeymis orası

0|0
    0|0