Normalde hoşunuza gitmeyen bir şarkıya takılıp kalıyor musunuz sizde?

normalde sevmediğim bir türde şarkıya denk geldim
saçma bir şekilde tekrar tekrar dinliyorum
bir süre sonra mırıldanmaya da başlarım farkında olmadan
kurtulamadım
bu ciddi soruna nasıl çözüm bulunur
çok mağdurum :) :)

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• İki gündür mırıldandığımda bacak kadar bir velet gibi şen hissediyorum kendimi... Oturduğum sandalyede kımıl kımıl oynuyorum. Kendimle dalga geçip eğleniyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=X7kZVH849Eo

1|0
    0|0
    • ama ya bu çizgi filmlerin şarkılarıda eğlenceli :) takılıyor insan ister istemez

• Ne varsa bizim zamanımızda vardı zaten...
      Bana müsaade, artık çıkmam gerekiyor. İyi geceler diliyorum.

• EİG için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu şarkıdan kurtulmanın tek yolu, uzun bir süre boyunca defalarca ard arda dinlemendir hatun kişi. Bir süre sonra eskisi gibi hissettirmez sana, bir süre sonra eski bağlılığın kalmaz, eski tadı alamazsın o parçadan.

Normalde de hoşuma gitmeyen, ancak bir ortamda dinlediğimde sonradan anlamlı gelen parçalar oldu elbet. Önceden radyoda duyduğumda kanalı değiştirdiğim bir parçayı, sonralarda defalarca kez dinlemeye başladım.

Çünkü o parça, artık bana anlamlı gelmeye başlamıştı.

Şimdi ismini bile hatırlamam o parçanın, ama böyle bir anlar yaşadım onları çok iyi biliyorum.

Bu parçada benden gelsin, gecenize anlam katsın.

https://www.youtube.com/watch?v=aYWrmmdSWMg

https://www.youtube.com/watch?v=Rt9hxApIym8

https://www.youtube.com/watch?v=Hq9qU2kY1Hg

0|0
    0|0
  • Bazen gicik aldigim sarkilari bile bizim komsunun ergen isyankar kizi sayesinde dilime doluyor
    Surekli son ses ;)

1|0
    0|0
    • o kızın ağzına patlat bir tane
      bizim komşusun sıpaları oyun oynuyor arada birde oyun havaları filan çalıyorlar sinir bozucu
      yahu bu şarkı dizinin arkasına fon olarak kullanılmış kanal zaplarken takıldım aradım buldum neymiş diye dinliyorum fena oldu mr guru help me :D

• Ahh bend3 sakasina takildim ubercim :)

• Benim bir ara sahdamar dilime dolandı sen düşün. Çözümü için sevdiğin şarkıları dinle sürekli.

1|0
    0|0
    • şahdamar?

• Hiper ultra megastar ajdar Eurovision a katılmak isitiyormuş. Ülkemizde böyle yeteneklere değer verilmeli afssgg
      Neyse yine fazla saçmaladım galiba

• sorunlu tip çok ülkede çoğuda ünlü :))
      güldük eğlendik saçmalıyoruz hepimiz

• tekrar tekrar dinlememde.. bazen bir yerden geçerken abuk subuk şarkıların takılı kaldığı zamanlar oluyor bende.. sinir bir durum. kafa dağılınca oda gidiyor

1|0
    0|0
  • Çözümü yok o şarkıyı 9999999999 defa dinleyip bıkmaya, tiksinmeye bak yoksa kurtulamazsın. Bende öyleyim :)

1|0
    0|0
    • işin saçma tarafı şarkı hoşuma gitmeye başladı fena :))

• Dikkat et arabesk şarkılar insanı dinledikçe strese sokar sanki dünyanın en dertli insanı senmişsin gibi hissetmene neden olur :) Ama ben arada dinlerim yinede

• yok öylesini sevmem zaten

• "tavukları pişirmişem, hacıyı da çarşıya göndermişem" :)
    bunu bugün kaç defa seslice böğürdüğümü bir bilsen, bu soruyu sormana gerek kalmazdı :D

Bence çok normal ve sıkça rastlanan bir durum :D

1|0
    0|0
    • güldürdün :D
      bir ara her yerde duyunca bende mırıldanır hale gelmiştim bunu :))

• ;) ama sevmediği halde habire insanın ağzında olması kötü :)

• bilmedigim sarkilarin da muzigini mirildanirim :DDD

1|0
    0|0
  • Hoşuma gidenlere takılıyorum. Kadınların kimisinde midir yoksa hepsinde midir bu tutum ve duygu hali , size aykırı olan şeylere karşı bir çekim duygunuz var.

0|0
    0|0
    • vay arkadaş konu döndü dolaştı karşı cinsin arızasına bağlandı ya :)

• hayır takılıp kalmıyorum D:

0|0
    0|0
  • bnde de ck oluyo malesf.)

0|0
    0|0
  • geçen ismail yk mırıldandım koca gün. feysbuk feysbuk bu kızı orda buldum... Allahım şaka gibi.

0|0
    0|0
    • :D sorun şarkılarda sakız gibi yapışıyor

• benim kafa yerinde değil valla. fikir çıkmıyor başka. sabah 6 buçuk da kalkıp işe gideceğim bir de. ne işim varsa buralarda :) hadi iyi geceler

• Allahim o nurellanin assagilik reklamindaki slogan dilimde bugunlerde, ucurdun beni yediguuuuuuuuunnnn

0|0
    0|0
  • Sinirlerimi bozan bir şarkıysa biraz daha bozmasına izin veriyorum

0|0
    0|0
  • off çok kötü bişey o ya :)

0|0
    0|0
  • Bazen oluyor ^^

0|0
    0|0
  • sabahları minübs şöfrünün açtığı şarkıyı sacma sapan sarkıyı aksama kadar söyleyen tek ben deiğilm dye dusunuyorm :D

0|0
    0|0
    • doğru o da sinir
      istemedende olsa dinlemek zorunda kalıyorsun sonra kafanın içinde çalmaya devam ediyor :)

• En son Mabel Matiz'in Yaşım Çocuk adlı şarkısında yaşadım :/ sözleri anlamaya çalışırken içinde kayboldum resmen sonunda pes ettim :) etkisinin geçmesi için bol miktarda 90'lardan dinledim :) hadi kal sağlıcakla..

0|0
    0|0
  • çok nadir evet

0|0
    0|0
  • reklamlara da çok oluyor :D:D

0|0
    0|0
  • Banada oluyor bazen

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ahaha bu banada oluyor biri bizi kurtarsın !

0|0
    0|0
  • sinava girince cok oluyor

0|0
    0|0
  • Gerçeten sorun çok ciddiymis kendine hükmedemiyomusun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...