Acaba şu an kimin hayalisiniz?

Acaba şu an kimin hayalisiniz? Düşündünüz mü herkes birini düşünüyor... Sizi düşünen kim acaba?

Güncellemeler:
annelerrrrrr :) başka kim düşünür ki :/

0|0
20|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• kimse düşünmüyordur?annem düşünüyor ola bilir evde kimse yok bize bakacak ne yapıyordur cocuklarım diye düşünüyordur

0|0
    0|0
  • kimse düşünmüyordur beni. herkes kendi aleminde geçip gidiyor. çünkü şuanda bende kimseyi düşünmüyorum : )

0|0
    0|0
  • Birinin hayaline girebileceğim kız kalmadı çevremde,umarım Ahmet usta'nın hayallerine girmiyorumdur.

Benim hayallerim bambaşka.Ah adriana ah

0|0
    0|0
  • İş, güçten fırsat bulup birini düşünmemiştim... ;)

0|0
    0|0
  • beni de annemden başkası düşünmez

0|0
    0|0
  • Bence şuan benim hayalimde ki geçim sıkıntısında bun düşünüyordur. Arkadaş git gide zorlaşıyor yaşamak özellikle istanbul'da kesin hayalimdekide benim düşündüğümü düşünüyor nede olsa benim hayalimde ki =)))

0|0
    0|0
  • Beni annemden başka düşünen yoktur heralde şuan :):) "yarın gelicek çocuğum" diye heycan yapıyordur belki.

0|0
    0|0
  • delinin biri belki...

0|0
    0|0
  • Azrail olabilir.

0|0
    0|0
  • ımmmm galiba bu kış otelde tanışıp 1 saatlik muhabbet ettikten sonra bana aşık olan kız düşünüyordur. Ankara'da oturduğu için ara sıra bağlatısı kopuyor olabilira ama eminim şuan odasında müzik dinliyodur.

0|0
    0|0
  • o düşüneni bulsam zaten... vardır eminim... egoislik için değil de birden fazladır... hatta iki isim net biliyorum...

0|0
    0|0
  • ... giden birşey olmalı,gelmesi için.

1|0
    0|0
  • Beni annemden baska birinin dusundugunu sanmiyorum

0|0
    0|0
  • çok güzel bir soru ..inan beni kim hayal ediyorsa giderim... beni seveni sevmeyi tercih ederim...

0|0
    0|0
  • kediciğim beni düşünüyordur ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• beni düşünen , hayal eden çok zor ihtimal..herkes birini düşünür demişsin, iyi hoş da benim düşündüğüm kişi de yok.

0|1
    1|0
  • kimse beni düşünmüyodur, ben de kimseyi düşünmüyorum, herkes kendini düşünüyo bu devirde :D

1|0
    0|0
  • düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşünmek olsa gerek.. aklıma da bu geldi nedense.

0|0
    0|0
  • yoktur heralde kımse ,soyleyen çok olmasına ragmen ..

0|0
    0|0
  • hep düşünürüm acaba işi gücü olmayıpta beni düşünen varmı diye:)birde bilmiyorum bilen var mı?saat 14.14,09.09 gibi aynı olursa biri seni düşünüyor derler her saat görüyorum bilmiyorum kim bunlar:)

0|0
    0|0
    • haha aynen bende bilirim onu :-D ama inanmam... yinede saati öyle yakaladigimda siritasim geliyor xD

• O an nişanlıma mesaj atıyorum tamam anladım her dakika düşünmene gerek yok diye:)tabi sen düşünmüyorsan orasını bilmem kim düşünüyor diye takılırım ama kız seni benden başka kim düşüncek tabi ben düşünüyorum der:)

• iş arkadaslarım dusunuyordur ah billy sayımtarıhını yanlıs yapmıssın lanet gıtsın sana dıye:)

1|0
    0|0
  • Sevgilim uyumamışsa daha sohbetede dalmamışsa beni düşünüyordur.

1|0
    0|0
  • fazla düşünmemek lazım yoksa şımarabilir insan:D

0|0
    0|0
  • Benim de arada aklima geliyor bu soru, acaba biri beni dusunuyor mudur? Yok ama sanmam

0|0
    0|0
  • annem dizi izliyo.tamamen konsantre olmus..aklına benmi gelırım..:)

0|0
    0|0
  • Acaba..: )

0|0
    0|0
  • benden en çok nefret eden biri düşünüyor olabilr :D

0|0
    0|0
  • wuw güzel soru :)

0|0
    0|0
  • beni düsünen yok bence..

0|0
    0|0
  • Yan odada olmasına rağmen annem...

0|0
    0|0
  • bilmemmmmm

0|0
    0|0
  • Beni düşünen 1 yazsın...:=)))) hahahahahaha

0|0
    0|0
  • Bi ihtimal arkadaşlarım 12 den sonra doğum günümü kutlamaları gerektiğini düşünüyordur.

0|0
    0|0
  • kankam beni düsünüyor olabilir :-D

0|0
    0|0
Yükleniyor...