Türkiyeden bir sanatçıyı dünya starı olarak düşünseniz bu kim olurdu?

soru gayet açık cevapları bekliyorum:)

0|0
85|120

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 84

• Tarkan ve Sezen Aksu.

0|2
    0|0
  • Ajda Pekkan

0|2
    0|0
  • Ufkunuz yaş ne o çirkin sesiyle hadise olurdu nede parası bitince türkiyede dönen tarkan. Belki fazıl say ki zaten adam ünlü bir piyanist barış manço fransada viyanada ödüller alan biriydi ki ysşayan birine verilecekse sertap erener olabilir opera eğitimi alan ve sesi güçlü başlıca kadınlardan

3|1
    0|0
  • Tarkan zaten bir dünya starı. Kim olurdu konusuna gelince tabiki Sertab Erener çünkü o Türkiye'ye birinciliği getirdi zaten gerisi hikaye 😊

1|1
    0|0
  • Baris Akarsu
    ölmedi Kalbimizde sin

0|2
    0|1
  • mustafa ceceli

2|1
    0|1
  • Hadise

0|1
    0|0
  • Tarkani sevdigimden degil ama star olarak o yani.
    Sevmiyorum sahsen. Fazla yapmacik. Fazla yapboz

0|1
    0|1
  • Varya zaten Tarkan

1|2
    0|2
  • Kaan tangöze bu ülkeye 2 beden büyük bence

2|1
    0|0
  • Tarkan zaten dünya starı

1|1
    0|2
  • Tabıkı Tarkan

0|1
    0|0
  • Atiye
    Tarkan
    Hadise
    Irem derici
    Gencler miley gibi ayni kategoride hemen hemen inglizce pop yapbilirler
    Ajdar da olabilir ama xD

0|0
    1|2
  • Manga Bülent Ersoy Tarkan falan :)

0|1
    0|1
  • aklima gelen ilk isim tarkan oldu ama zaten onu tanimayan yok zaten bir yeni dunya stari gibi. dunya stari diyince aklimiza hemen janjanli insanlar gelmemeli tam tersi bir karakteri durusu olan insanlar gelmeli bu nedenle emre aydin diyorum zaren yillar oncesinde mtv tarafindan avrupanin en iyi sanatcisi secilmisligi de vardir.

0|0
    1|1
  • Cem adrian

0|0
    0|1
  • sertab erener
    mustafa ceceli
    ajda pekkan
    sezen aksu
    manga

1|1
    0|1
  • Hayko cepkin.

1|2
    0|0
  • Ajdar, yildiz tilbe diyenler çok komiksiniz gulduk burada. Bence olsa olsa eskilerden olurdu mesela zeki müren olurdu. Tarziyla diksiyonuyla ve sarkilariyla zaten bir dunya stariydi o. Ki onu Lady Gaga bile copy paste yapmis.

0|0
    0|1
  • bedük :D
    valla klipleri şarkıları daha orjınal

0|0
    0|1
  • Hayatta olsaydı Barış Manço olurdu

2|0
    0|0
  • Ajdar tabi ki. .

0|2
    0|0
  • Namusu onuru ve sanatiyla asirlarda gecse var olacak tek bir sanatci var O da Ahmet Kaya'dir. Nur icinde yatsin

1|1
    3|1
  • Fazıl Say

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Atiye. Çünkü Atiye 5 dil biliyor. Almanya single yayımladı bu yaz bir tane daha çıkaracak. Ses var dans var daha ne olsun? https://www.youtube.com/watch?v=G8r9dSKeT8s

0|0
    1|2
    • sevmem etmem ama Atiye bu ülkeye biraz fazla uzun boylu müzikler yapıyor. koreografiymiş, dansmış ne anlar bizimkiler. daya aşk acısını gitsin :)

• Türkiye burası işte. :(

• tarkan hadise olabilir

0|1
    0|0
  • Şebnem ferah tarkan sezen aksu sertap erener

1|0
    0|0
  • manga diyorum
    su sarki cok basarili
    https://www.youtube.com/watch?v=nSzDOKA4Fh0

0|0
    1|1
  • Tarkan
    Sertap
    Rahmetli Baris Akarsu
    Ajda Pekkan

0|1
    0|2
  • Tabiki Ajdar :)

0|1
    0|0
    • espiri olsun diye onu bende düşündüm de dışarıdan ülkeye bakış açısından pek olumlu olmaz :)

• Kızlar Devam
    54

Erkekler Ne Diyor 120

• Tarkan zaten bir dünya starıdır. :):

http://www.istanbul.com/Files/tarkan115.jpg

5|2
    2|4
  • Sezen , funda arar , ajda pekkan , ebru gundes ve tuba önal.. bu sesler dunya standartlarinda cunku.. amerikada ya da ingilterede dogsalardi , dunya stari olurlardi diye dusunmusumdur hep.. melodilerimiz ve lisanimiz populer dunya kulturune gore cok alatutka kaldigi icin basari saglayamiyoruz.. muzigimiz hep alaturka.. yani yine bize hitap ediyor.. arti kim ne derse desin bunda islamofobinin de payi oldugunu dusunuyorum.. kabul etmiyor dunya kolay kolay.. ingilizce sarkilar yapiyorlar bazen..30 yildir yabanci muzik dinlerim , yok arkadas , kesinlikle basari saglayamayacak melodi ve aksanla soylenen sarkilar.. bu isimler bir celine dion tarzinda sarkilar yapip soyleseydi ingilizce ana diliyle, onujla ayni sahnede olurlardi bence.. sertabi saysam mi dedim bir an.. sertab cirkin ve soprano sesini tuketen bir sanatci. Onun modern arya soylemesi gerekirdi , emma shapplin misali.. uzanmisimm kumsala diye degil.. sesler cok kuvvetli ama tarz kesinlikle tum dunyayi calkalayacak duzeyde degil ne yazikki.. su gune dek tek bir dunya standardinda nelodi duydum turkiyede.. burak kut - kanasin dunyam.. bu melodi ve sarki bizim muzigimizin cok disindaydi.. ama turkceydi ve burak kutun sesi cok inceydi.. en guzel muziklwrimizi bir cok yabanci arkafasima dinlettim bugune dek.. hrp secme olanlari.. sadece tek bir yunan asilli. isvecli arkadadimsezen aksuya cildirdi.. gerisi hic bir sekilde bu sarki dunyayi sallar dememistir.. tınılarimiz farkli.. slowlarimiz bile.. enstrumanlarimiz da oyle.. piyano yoklugu buyuk eksikliktir dunya piyasadi acisindan ulkemizdeki eserlerde.. ve ritmlerimiz alaturka.. muzikten anlayanlar hak verecektir. Ama suna eminim.. ajda pekkan , bir barbara streisand gibi olurdu yabanculi ulkede dogsaydi..

0|0
    0|0
  • 0|1
    1|1
  • Sıla

0|1
    0|0
  • Ajdar Anık. Kendileri Makina Mühendisi olup çok musikişinas bir beyefendidir. Kah çikita muzu olsun kah nanesi olsun bizleri alıır götürür uzaklara.

0|0
    0|0
  • Atilla Taş

0|0
    0|0
  • herkes nedense ses sanatçılarından bahsetmiş burada..

nejat işler

3|0
    0|2
  • Şener Şen'i dünya tanısın isterdim. ama olsa olsa Tarkan olurdu. ki bir dönem dünyaya kendini dinletti.. bir de, çok değerli müzik gruplarımız var. yazmaya kalksam uzar gider şimdi kalsın

0|0
    0|0
  • TARKAN öyle değil mi zaten? :O

0|1
    0|0
  • Ahmet Kaya

1|0
    0|1
  • Tarkan! Avrupa'da sesini duyduğum tek Türk sanatçı

1|1
    0|0
  • Tarkan...

0|0
    0|0
  • Ajdar Anık

soru mu bu abi kendimize geleliiiiiim

https://www.youtube.com/watch?v=T3OZ0dr7Dfk

0|0
    0|0
  • Günümüzde Türkiye'de Tam anlamıyla sanat yapan kaldı mı? Şöhret sevdasından hepsi sanatı unuttu. Şarkılar filmler diziler saçmalaşmaya başladı. Yorumlara bakıyorum herkes şarkıcı isimleri yazmış. Şarkıcı olması sanatçı olduğunu göstermiyor. Gerçek sanatçı kendi sözünü yazar bestesini yapar klibini kendisi yönetir. Bakıyorsun söz başka müzik başka söyleyenle alakası yok. Para ile alınan beste ve sözlerle sanatçı olunmaz.

0|0
    1|0
  • Tarkan

0|0
    0|0
  • Bu ülkeden dünya starı olabilecek bir Cem Karaca var bir Zeki Müren bir de Barış Manço vardı ama şanslarına burada doğdular. ABD'li olsalardı şu an tüm dünya onları dinleyecekti belki de

0|0
    0|0
  • ajdar ve bülent ersoy

0|0
    0|0
  • Kesinlikle T A R K A N

0|1
    0|0
  • Hadise stir me up şarkısıyla avrupayı sallamıştı unutmamak lazım bide tarkan var tabiki converseden daha çok çakması olan insan :D

0|0
    0|0
  • Uğur Işılak ve Haluk Levent.

0|0
    0|0
  • Suphesiz tarkan..
    İrem dericinin 2 yila unutulucagini dusunuyorum. Zira oyle kaba saba l*n li lun lu konusan bir bayan daha fazla tutunamaz. Benim gorusum bu.

0|0
    0|0
  • O kadar iyi birisini bilmiyorum Türkiyede.

0|0
    0|0
  • Cıgulı rahmetlı oldu nyse..

0|0
    0|0
  • Yılmaz Erdoğan bu yolda ilerliyor.

0|0
    0|0
  • ajdar tabiki :D

0|0
    0|0
  • Ido tatlises

0|0
    0|0
  • BARIŞ MANÇO

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=QQtgpkMAU2M
    bu adam star olmıcak ta tarkan mı olcak :D

0|0
    0|0
  • Oyuncu olarak Cem Yılmaz derim yaşayanlardan. Bu dünyadan göçüp gidenlerden de ekleyecek olursak rahmetli Kemal Sunal. Şarkıcı olarak da Cem Karaca, İlhan İrem ve Erkin Koray

0|0
    0|0
  • Cetin Alp

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    90
Yükleniyor...