Hikayemi nasil devam ettirsem bilemedim.. fikir?

Hikayeme nasil Yol Verip gelistirsem bilemedim.. fikir.. acemiyim gulmeyin yol gosterebilirsiniz.

benimaskhikayemmm.blogspot.com.tr/.../...yfam.html

Güncellemeler:
Yazimda cok hata var evet. Kitap okuyan birisiyim ama yazim hatalarina dikkat etmeyen biriyim. Bide bu hikaye yasanmis hikaye ama nasil cumlelerde tikaniyorum bazen. Pof bakalim. herkese tesekkurler

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• derken adamın kafasına düşen saksının lastik topmuşçasına sekmesiyle şok oldum bunu gören ve ağız dolusu kahkaha atmak için kaykayından inmaya çalışan sarışın 16 yaşlarındaki çocuğun direğe çarpışıysa ayrı bir olaydı zaten ama bunun yarattığı şiddetle direğin üstündeki yarı çıplak ki ne işi varsa artık orda tutunamayıp yoldan geçen minibüse ön camdan dalmasıyla yoldan çıkan minibüsün sokakta yarattığı dehşet sanki bitmek bilmiyordu haykırdım duuurrr diye ama faydasızdı haykırışım ve tekrar denediğimde sanki sesim boğazımda düğümlenmiş gibiydi sağ bademciğimin altında ve gıcıklıyordu halbuki 12 yaşında almışlardı bademciklerimi aman allahım yoksa yoksa bu bir rüyamıydı kabusa dönüşmüş.:DDD yetenek olsa bende kaç kitap yazmıştım be ama işte allah herkese vermiyor vermeyince;)

1|0
    0|0
    • Bak bu harika sen basla :)

• Byle uzun cumleler kurmaya :)

• bazen ne kadar çok kelime kullanılmış olsa da bir cümlede;o cümleyi uzatmak için, anlatılmak istenen kaç kelime, bu değil midir önemli olan;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence devam ettirme.
    Kısa cümleler ile değil uzun cümlelerle aynı konuyu yazarak en baştan başla zira bu şekilde güzel olabilecek bir hikayeyi ziyan ediyor durumdasın.

Şöle oldu. Böyle yaptı ve gitti. şeklinde olmasın.

Bir tavsiye sadece.

1|0
    0|0
  • Bende fantastik bilim kurgu romanı yazıyorum eksiklerin çok ama basit acemi hataları bunlar yani çok ciddi hatalar değil ve yazarken eğer bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorsan eksik olan yere git eksiği düzelt. Yazıya gelisi guzel devam etme. Bunu bir çok kez hissetmissin ama usenmissin değil mi? Örneğin "kahvaltıyı ben hazirlamazdim mutfakla pek aram yoktur. Yemekleri hep annem yapardı. " okur yemekleri kimin yaptığını sormaz, sorgulamaz olayın heyecanı kaçıyor konuyu ne kadar sundurursen okur da "bu acemi baksana yazacak birsey bulamamış" diye düşünür. Istersen yardım edebilirim

0|0
    0|0
    • Evet bulamadim yazacak :)) bazi yazarlarda her sacma detayi yazanda var. bir su masadan alcak mesele. koluni yavasca uzatti koli egildi masaya kolubdgdi ve aldi eli ile kavradi
      Byle yazanda var buyuk yazarlar bidw :)

• 2 saati 400 sayfada anlatan bir yazar vardı adını unuttum şimdi ama öyle bir anlatıyor ki sen 1 saniye sonra ne olacağını merak ediyorsun. Tasvir yeteneği gelişmiş yazarlar var ama biz daha o kadar iyi değiliz. Bana. docx olarak gönderirsen sana hataların altını çizer geri gonderirim

• Ve biri çıktı karşıma aklımı basımdan aldı çok ani gelişti herşey ne diyecegimi bilemedim ve bir yandanda korkuyorum. gerisi sende :)

1|0
    0|0
  • Seda sayanın evlilik pro yaptığı bir ülkede sen neden yazar olamicaksın tabi canım devam et hdjfkgşgi

0|0
    1|0
  • Çok komik ve sevimli buldum kalemini...
    Fazla resmi olmuş. Birde yazım hataları var biraz rötüş yapılırsa yürüyebilir...
    Cesaretinden ötürü tebrik ederim😉🏆

0|0
    1|0
    • Teskurler yazim hatasi dolu evet :)

• Cesaretin kırılmasın devam et.
      Bende yazıyorum ama senin kadar cesaretim yok yayınlamaya...😁😁😁

• Deftre yazdm az ama skldim. Bloga yazmak dha hosuma gidiuo. Siteye baslicam blogumu ilerde inslh :) kikiki

• sil baştan

0|0
    1|0
  • basit bu hikayeden bir b*k olmaz

0|0
    1|0
  • aldı götürdü seni... way be hayat bir Pembelinin gözünden baya bir farklıymış oysaki :::::::/

0|0
    0|0
  • Tam o anda adam bana yöneldi kırmızı elbisenin içinde yerlerini hissedebiliyordum kırmızı elbise sanki siyaha dönüşüyor ve o anda beklediğim araba geldi ve tam binecekken Kemali adama selam verdiğini gördüm Kemalizm is ortağıymis

0|0
    0|0
  • okumadım belki sonra okurum ama hikaye yazmak çok iyidir böyle bir hobi edindiğin için teşekkür ederim,,

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cümlelerin fazla kısa, bu kadar kısa ve noktalama işareti olan hiç bir yazı okuyucu çekmez ve hala türkçeyi gerektiği gibi yazamıyorsun kelime dağarcığın kısıtlı önerim birkaç kitap okuduktan sonra tekrar denemen 😃

0|0
    1|0
    • Kitap okuyan biriyim ondan yazmayida severim ama yazim hatasi cok vardir :)

Yükleniyor...