Felsefe hakkında düşünceleriniz neler?

bence mutlaka lisede felsefe yada sosyoloji görmelisiniz görüşleriniz ve olaylara bakış açınız değişiyor gerçekten tavsiye ederim.siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Düşünmekten korkmayan biri için her yeni bakış açısı bir başka dünyanın kapısını aralar cidden.Ben beynimi kutsal görürüm o yüzden farklı açıları merak ederim her an.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bence gereksiz bişey.boş bir uğraş.zaman kaybı ..salak insanların vakit geçirmek için bulduğu bir şey..

0|1
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum hatta abartarak zorunlu din derslerinin başladığı yaşta temel ve basit de olsa felsefe konulmalı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Felsefeyle uğraşmayan toplumun can damarlarından biri kopmuş demektir...

0|0
    0|1
  • canı sıkılan saçmalamış adıda felsefe olmuş

nihat doğanı dinle yeter

0|1
    0|0
  • felsefeden nefret edrim hayatımda en başarısız olduğum dersti :)))

0|0
    1|0
  • felsefeye karşı çıkan geri zekalıdır

0|0
    0|0
  • felsefede daha önemli olan cevpa aramak değil soru sormaktır

0|0
    0|0
  • felsefe bana soruyor ben felsefeye.

0|0
    0|0
  • okullarda öğretilen felsefe ve sosyoloji dersleri gerçekten saçma .Gercek felsefe düşünme sanatıdır ve insanlığın gelişmesi için felsefe şarttır

0|0
    0|0
  • felsefenin çok gereksiz olduğunu düşünüyorum açıkcası.

0|1
    0|0
    • saçma değil . önceden bende öyle düşünürdüm ama saçma değil

• yok ben baktım valla saçma onun yerine bilim alanına yöneldim çok daha gerekli şeyler için vakit harcıyorum şimdi.

Kızlar Ne Diyor 3

• kesınlıkle ben felsefık bır konu uzerıme tezımı yazmıstım, varoluşçuluk felsefesıydı.) herkezın okuyup ders alması gereken seyler var:):) felsefeye derın dusunme halıde dıyebılırız...

0|0
    0|0
  • fazla sorgularsan kafayı yersin yedirtiyo yani

0|0
    0|0
  • bnce güzel bir ders ama içinden çıkamadm mesela hoca sordu doğru bilgi nedir bilene 2 tane 100 ama yok ne desek bşey buluyo fikrimizi çürütüyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...