Hotel california nın hikayesini bilen var mı?

eagles ın söylediği hotel california şarkısının asıl hikayesini bilen var mı?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• adamın biri otele gitmiş. otelde boş oda bulamamış. " ... l*n böyle işi" demiş. gitmiş çadır kurmuş. sabaha donarak ölmüş. cesetini hotal kaliforniyanın bahçesinde bulmuşlar. bu arada otelde de bir müzisyen beste yapıyormuş. pencereden dışarı bakıp vahim olaya tanık olmuş. şarkısına öyle bir isim vermiş ondan sonra işte.. nerden buldum bu kaynağı l*n ben

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben biliyorum
    Şarkıyı yazan adam hotel california adlı bir otelde bir kadınla tanışır o zaman cep telefonu falan yok tabi ileri bir tarih için söz verirler şu tarihte tekrar burada buluşalım diye vakit gelir adam otele gider fakat bir gün önce otel yanmış ve o kadında o yangında ölmüş

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Birisi anlatmıştı önceden;karısuni kaybetmiş otelde;galiba yangındaydi

0|0
    0|0
  • güncelleme yap bulursan :)

0|0
    0|0
  • hatirladigim tek cok acikli olmasiydi

0|0
    0|0
  • Bu otelde genc bir adamın sevgilisinin tecavüze uğrayıp öldürülmesi olarak biliyom.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• En sevdiğim şarkılardan :) biliyorum ama doğruluğundan pek emin değilim.

Bir adam kalifornya da bir otele gidiyor orda aşık oluyorlar birbirlerine her sene burada buluşacaklarına söz veriyorlar kadın bir sene erken gidip süpriz yapmak istiyor ama otelde yangın çıkıyor. Adamda gittiğinde otelin kül olduğunu görüyor :( ama pek emin değilim.

0|0
    0|0
    • bende hikayeyi öyle biliyorum bugün dinlerken hocalardan biri hikayeyi bilip bilmediğimi sordu bende bunu söyledim yanlış dedi bundan başka hikayede bulamıyorum

• Bende bunu biliyorum :)

• bir adam yorgun olur ve otele gider orda bir kizla tanisir ve asik olurlar bir birlerine soz verirler 1 sene sonra burada olacaklarina 1 sene sonra erkek oraya gelir ve otelin yandigin gorur kiz ise 1 gun onceden geldigi icin yanip olur.

0|0
    0|0
  • Bir efsaneye göre iki sevgili 1 yıl öncesinden orada buluşmak için sözleşiyorlar. Biri hazırlık yapmak için daha erken gidiyor ve orada çıkan bir yangın sırasında hayatını kaybediyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ve merakta etmiyorum açıkcası. ben müziğine bakıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...