Istanbul'da kıyıda köşede saklı kalmış, tarz giyim satan alışveriş yerleri için fikirler?

Hani bir pantolonunuz vardır, bi yerden ucuza almışsınızdır ama o kadar güzeldir ki, herkes sorar nerden aldın diye..

Ya da, birinin üstünde, çakı gibi bir mont görürsünüz. Hatta abartıp gider sorarsınız, o da size şurdan aldım der..

İstanbul'da bu gibi yerleri bilen beyler, buyrun..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Beyoglu beyoglu beyoglu ! Hayat orda...

0|0
    0|0
    • beyoglunda bin tane yer var,?/

• evet istedigini gir mutlaka bulursun ama pasajlara bakmayi dene atlas pasajina falan mesela ya da terkos ama terkos daha bayanlara yonelik

Kızlar Ne Diyor 3

• Beyoğlunda Terkos Pasajı, herkes bilir, kime sorsan gösterir. Genç giyimin, en son modanın en ucuz takip adresidir.

0|0
    0|0
    • Şöyle cool cool koyu renk pantolonlar, kalıp gibi oturan montlar, kabanlar ve de mümkünse yarım çizme tarzı nubuk ayakkabılar lazım bana..

Ya aslında biliyorum oraları, ama daha çok tikky gençliğe hitab ediyo diye biliyorum..

• ucuz ve şık olan her kıyafeti severim.

0|0
    0|0
  • Bir sene sonra modaevi açacağım. Bir sene sabrediver, ayarlarız bir şeyler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ünlüler bile Terkos çıkmazından alırlar. Beyoğlunda tünele doğru giderken sağda

0|0
    0|0
  • merter arka sokaklarına bır uğra derim . türkiyede genel olarak tekstil oncekı senelere nazaran zaten ucuzlamış durumda marka elbiseler bile ucuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...