Zerrin Özer dinlermisiniz hangi sarkisini seversiniz?

4 Kasım 1957 tarihinde Ankara'da doğdu. 1970'li yılların önde gelen sanatçılarından Tülay Özer'in küçük kardeşidir. İlk, orta ve lise eğitimini bu ilde tamamladı. Anne ve babasının ayrılığı çocukluk yıllarının mutsuz geçmesinin en büyük sebebi oldu. Müziğe olan tutkusu Amerikalı şarkıcı Janis Joplin hayranlığı ile büyüdü. Kendi çalışmasıyla 1975'te katıldığı TRT yarışmasında birinci olmasının verdiği heyecan ve cesaretle müziğe yoğunlaştı. Bu yolda ablası Tülay Özer'in büyük desteğini arkasına aldı. İlk plağı olan Bizler ve Sizler - Yalvarırım adlı 45'liği 1976 yılında, uzun yıllar bağlı kalacağı Kent Plak tarafından yayınlandı. Takip eden dönemde, Türkiye'nin en ünlü orkestrası, İstanbul Gelişim Orkestrası ile caz ve dans müziği yaptı.

Zerrin Özerden bahsediyoruz sevdigim bircok sarkisi var Kerim Tekinin anisina Karbeyazdir ölüm sarkisinida cok sevmisimdir.
Bircok sarkisini bir dönem dinledim ve takdir ettim bugun youtube gezinirken en sevdigim sarkilarindan birisine rastlayinca sizlere sorayim dedim

Zerrin Özer dinlermisiniz en sevdiginiz sarkisi hangisidir?

https://www.youtube.com/watch?v=CiofWnH4qs8

Ps: arkadaslar lütfen Zerrin özer dinlemiyorsaniz ben dinlemiyorum diye görüs paylasmayin soru Zerrin Özer dinleyen arkadaslarin beyendigi sarkilari icin acilmis bir sorudur empati yapalim alakasiz görüs paylasmayalim.


0|0
63

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...