Çözüm mü arıyorsunuz hayatınızda?

hayatınızda çözüm mü arıyorsunuz?
her şey kötüye gidiyor değil mi inancınıı kaybettiniz hiç bir şey yolunda gitmiyor. ben kısa bir süre önce tedavi görmeye başladım majör depresyon dedi doktor ölüme varana kadar her şeyi yapmaya kafama koymuştum. işten çıkmayı falan sonra işten kısa bir süre izin aldım. bulunduğum yerden uzaklaştım. bana iyi gelen bir yere gittim param da yoktu işten avans almıştım. sonra gittim kafamı dağıttım güzel insanlarla sohbet ettim. ailem bir kitap var onu oku diyordu hep salladım. sonunda karar verdim okumaya bu kitap evrenden torpilim var ilk başta saçma geliyordu bunalım dönemlerimde saçmaydı sonra karar verdim iyi olacam dedim bunu yapabilirim içimde kocaman güzel bir yürek var güçlüyüm ben dedim. ve okudum okudum her an gülümsemeye başladım en kötü durumdan bile zevk almaya başladım. hayattan bir çözümmü arıyorsunuz? ilk önce ne olursa olsun gülümseyin sorun ne ise ne istiyorsanız ona odaklanın ve şimdi değiştirin olumsuzlukları hayatta neyi istiyorsanız ona odaklanın ve gerçekten gönülden isteyin. istedim çok istedim ve hersey yavas yavas olduğunu hatta yavas bile değil öğlen düşündüm aksam oldu. inançınızı kaybetmeyin... :)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çaresizseniz Çare Sizsiniz! demişler. Heşey seninle başlar kitabını da tavsiye ederim. 1 milyondan fazla satmıştı.

0|0
    0|0
    • çekim yasasınıda öneriyorum lütfen okuyun okumak en güzel devrimdir. devrimi ilk önce kendimizden başlatmalıyız ki her şeyi değiştirebilelim :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Olumlama yapmis apla

0|0
    0|0
Yükleniyor...