Hint filimlerini ve hint kızlarını nasıl buluyorsunuz?

suanda "jap tak hai jaan" adlı bir hint filmi seyrediyorum konusu aşk oyuncusu shahrukh khan :))

Güncellemeler:

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Hint filmlerinin büyük çoğunluğu dandik, arada 3-5 tane kaliteli film çıkarmışlar ama onlar da mantık hatalarıyla dolu...

Hint kızlarını beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Çocukken izlediğim filmleri severdim. Şimdilerde o kadar da çok ilgimi çekmiyor.

0|0
    0|0
  • amir khan'ın üstüne tanımam.

1|0
    1|0
  • b. ku çıktı bu filmlerin de. uydur uydur film yap. yarısı saçma sapan dans zaten. bir de mübarek en kısası 3 saat. 4 - 5 saatlik film mi olur l*n çüş. gün zaten 24 saat. zart zurt khan, tır tır han, şapay huay moyan, bilmem ne.
    cüneyt arkın hepsinden iyi :)

0|0
    0|0
  • Hint kızlarını güzel bulmuyorum en sevdiklerim çekik gozlu Türk kızları.

2|0
    1|0
  • Hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • seviyorum ben. artık hollywood filmleri sarmıyor. konuları senaryoları cok guzel. benım favorımde aamir khan

0|0
    0|0
  • Aamir khan filimleri fena degil sürükleyici...3 idiot , gajini, fanaa, v. s

0|0
    0|0
  • Çirkin demeyelim de az güzeller:)

0|0
    0|0
  • Aamir Khan filmleri iyidir genelde. Hint kızlarını çok güzel bulmuyorum. Arada tek tük çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Hint filmileri kötü
    Hint kadınları güzel

0|0
    0|0
  • Amir khan ı tek gecerim ;)

0|0
    0|0
    • Biraz ayıp olacak ama varsın olsun :D Shahrukh Khan ı nah geçersin. :P Alınma şaka anlamında söyledim :)

• Yok Aamir Khan ı tek geçerim demişsin ya o yüzden söyledim :D Yoksa Ben Shah ı beğenirim sen de Aamir i, sonuçta hepsi jaandır ;)

• Yani yani :)

• kızları çok kötü flimleri daha kötü bence

0|0
    0|0
  • iyi bulmuyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hint filmlerinin yarısı ingilizce yarısı hintçe be ne güzel :D sürekli de bir parti havası var filmlerde, parti yapmasalar da var tatlı insanlar...

Ama kadınları ve erkekleri genelde çirkin...

0|0
    0|0
  • Filmleri güzel de kızları hakkında bir fikrim yok

1|1
    0|0
  • Aishwarya rai çok güzel öbürlerini güzel bulmuyorum hint filmlerinide sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Shahrukh varsa o film izlenir, ki izledim de zatenn :) Bence bizden iyi film yapıyorlar. Beğenmeyen arkadaşlara da garip gelmiş olabilir. Bindi sürüp sari giyen kızlar ilk başta bana da garip gelmişti ama şimdi bollykoliğim :D

0|0
    0|0
  • Çoğunu sevmiyorum. Aamir Khan filmlerini severim.
    Kızları güzel..

0|0
    0|0
  • Ben eglenceli komik buluyorum. bir an da sarkiya gecip oynuyorlar ya hele :))

1|0
    0|0
  • Hint kılzarı cok güzel erkekleri çok romantik ve yakışıklı ama bu filmde ki kızları pek begenmedim

1|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum açıkçası

0|0
    0|0
  • Filmleri gayet başarılı ama kızlarının güzel olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • filmler güzelde çok uzun atlaya atlaya izliyom. ama kızları güzel citleri pürüssüz

0|0
    0|0
  • Hint filmleri güzeldir... benim izlediğim filmlerdeki kızlar güzeldi ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...