Hangi Enstrümansınız?

Babamın Bana Aldığı İlk Oyuncaktı O. Piano...
İlk Baştan Nefret Etmiştim Ama Sonraları Hayalim Oldu Piano... Çalmayı Hala Bilmiyorum, Orası Ayrı :)
Platonik Bir Aşk Gibi Bende Yeri
Ya Siz?
Video Nasıl Atılır Bilmiyorum Ama Linki Dinleyin
Yann Tiersen- Comptine d`un autre ete - l`apres-midi
https://www.youtube.com/watch?v=NvryolGa19A

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynennn benim de ilk oyuncagm bir orgtu. Onu ama ben daima sevdim öyle hoşuma giderdi 1 metre boyundaydi sonra bozdum tabii uzulmustum babam sonrasında atari almisti ama... simdi hala piyano asigiyim onun notalarini duymak, tuşlara dokunabilmek.. hatta görmek beni beni kendimden geçirir mutluluktan. Saatlerce bir annenin yavrusuna bakar gibi bir piyanoya onun ihtisamina bakabilirim.. ♪♥

0|1
    0|0
    • free piano 2 yaz google bir program indir 82 tuslu pianon olsun bayılıcaksın :)

• Bir tane indirdm learn piano benimki o daha cok hoşuma gidiyor :) tuslari kendi tercihime gore ayarlayabiliyorum arada kendim kaydediyorum caldiklarimi ya da oradan müzik seçip bana caldiriyor cok seviyorum :)

• Keman ve piyano.. :)

0|1
    0|0
  • İyi geldi sağol

0|1
    0|0
  • Keman. İncelik ister ;)

0|1
    0|0
  • Keman ve cello: )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gitar :) Zaten aktif olarak çalıp söylediğim için bütünleştim artık :D Piyanoda iyi gitti bu saatte dostum sağol :)

0|1
    0|0
  • Bağlama kardeş.

0|0
    0|0
  • Ruh halim adeta bir keman gibi naif ve hassas. Görünüşüm bir bateri gibi şiddetli ve ses çıkartan.

0|0
    0|0
  • NEY üfle üfle huzur bul

0|0
    0|0
  • Kesinlikle akordiyon..

0|0
    0|0
    • karslısın o zaman

• bağlama amerikada da var ama hangi yöreyle özdeşleşmiş?
      akordionda böylr bir alettir zekası geninken gelismeyi bırakmıs veled

• Yani akordiyon karsta baslamis he annesi 1 aylikken sutu kesmis mahluk..

• Bateri

0|0
    0|0
Yükleniyor...