Bir bakabilir misiniz? Kitap okumayı çok seviyorum? Fakat artık OKUR değilde YAZAR olmak istiyorum? Ne yapmam gerekir?

Okumak gercekten cok zevk veriyr bana. Romanlar okumak içinde kaybolmak kitap kokusu vs kitaba dair hersey lezzet veriyor? Fakat bir kitap yazmaya karar verdim. Konusu teması belli aslında. Ama ne yapamam gerektiğini tam bilemiyorum.. Aklımda sorular var.. ?
Diyelim yazıya döktüm yayın evi ile nasıl iletişime gececeğim? Kitabu-ın basılması ve satılması için neler yapmak gerekir? Maliyeti ne olur. Vs bunlar hakkıında fikri olan var mı ?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• muhtemelen bana çok çok çok kızacaksınız. lakin ben onaylanmayacak diye düşüncelerimi gizlemeyeceğim. yahu bir sürü yazım hatan var, ne yazarlığı? hadi ünlü harflerde noktalıların noktasız olmasını geçtim sen bildiğin "her şey"i birleşik yazıyorsun. bence kendini geliştir.

0|0
    0|0
    • nie kızayım :) Ama bu soru gecenin bir yarısında mobilden soruldu. Anlayısla karsılamak gerekir. Yinede teşekkür ederim..

• ben de mobil kullanıyorum -de,-da yazımı falan hep faul ama. yani ben artık ç'lerin c yazılmasına bile karşıyken aşmışsınız kendinizi. iyi günler. :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yazacak kadar birikimin olduğunu gerçekten düşünüyorsan yardımcı olabilirim.
    Objektif olarak değerlendirip tart kendini önce derim.

0|0
    0|0
  • @mertsenpai adlı arkadaşla görüş. kendisi dergilerde yazılar yazıyor. bilgisi vardır bu konularda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...