Desperate Housewives'da senin dünyanı yansıtan karakter kimdi?

Amerikan dizilerinin içinde benim en çok tuttuğum ve hatta gönül verdiğim , izlerken çok keyif aldığım Desperate Housewives 8. sezondan sonra bitmişti uzun zaman önce.. Ama biçok kadın gibi benimde tadı damağımda kalmış bu dizinin karakterleri içinde biri ben olsaydım "Gabrielle Solis "olmak isterdim , güçlü, karizmatik, hoş ve tatlı bir yaratık olduğunu düşündüğüm için.. siz bu dizinin bir parçası olsaydınız hangi karakter olmak isterdiniz? Neden?

Susan~Teri Hatcher
Bree~Marcia Cross
Lynette~Felicity Huffman
Gabrielle~Eva Longoria
www.youtube.com/watch
my.mail.ru/mail/dizistcom5/video/_myvideo/568.html

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bree gibiyim ama Gabrielle gibi olmak isterdim

1|0
    0|0
    • aslında her kadının iç dünyasında böyle bişey var, hepsi gibiyiz ama olmak istediğimiz hep Eva longoria;))

• Kesinlikle :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Ablacım yaş olmuş 32 yaşıtların fikirler arası diyalektik kuruyor sen gelmişsin ergen kızlar gibi şu filmde karakterin ne gibi sorular soruyosun :)) etme gözünü severim..

0|0
    1|1
    • Diziyi izlemis olsaydin anlardin. Gayette kadına hitap eden hatta tamda o yastaki kadina hitap eden diziydi.

• filmi kastetmedim ben soru cümlesini kastettim.. Sen hangi karaktersin , şu olsan nolurdun , şuraya gitsen kimi alırdın gibi ergen soruları... Bu filmin yerine siyasi belgesel olsa da , soru ergen sorusu..

Ne demek istediğimi anlamamışsın.. ama buna şaşırmadım...

• bu dızıyı ızleyen kaldı mı yaw

0|0
    0|1
  • E ben :(

0|0
    0|0
  • bende izlrdim bu diziyi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...